E-shop
funguje
Dopravcovia
doručujú
Vrátenie
do 90 dní

SPRACOVANIE OSOBNÝCH ÚDAJOV

 1. Týmto udeľujete spoločnosti AUDIO PARTNER s.r.o., so sídlom Mezi Vodami 23, IČ: 27114147, zapísanej vo verejnom registri vedenom u Mestského súdu v Prahe, oddiel C, vložka 109711 (ďalej jen „Správca“) súhlas, aby v zmysle zákona č.101/2000 Sb., o ochrane osobných údajov (ďalej len „zákon o ochrane osobných údajov“) spracovávala tieto osobné údaje: meno a priezvisko, e-mail, telefónne číslo, nákupné správanie.
 2. Meno, priezvisko, telefónne číslo, e-mail a nákupné správanie je nutné spracovať za účelom zasielania marketingových oznámení. Tieto údaje budú Správcom spracovávané do odvolania súhlasu.
 3. S vyššie uvedeným spracovaním udeľujete svoj výslovný súhlas. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, a to napríklad zaslaním emailu alebo listu na kontaktné údaje spoločnosti AUDIO PARTNER s.r.o.
 4. Spracovanie osobných údajov je vykonávané Správcom, osobné údaje však pre Správcu môžu spracovávať aj títo spracovatelia: Poskytovateľ softvéru Yottly DiffSolutions s.r.o.
 5. Vezmite, prosím, na vedomie, že podľa zákona o ochrane osobných údajov máte právo:
  • Kedykoľvek súhlas odvolať,
  • požadovať od nás informáciu, aké vaše osobné údaje spracovávame,
  • požadovať od nás vysvetlenie ohľadne spracovania osobných údajov,
  • vyžiadať si u nás prístup k týmto údajom a tieto nechať aktualizovať alebo opraviť,
  • požadovať od nás vymazanie týchto osobných údajov, v prípade pochybností o dodržovaní povinností súvisiacich so spracovaním osobných údajov sa obrátiť na nás alebo na Úrad pro ochranu osobných údajov.
Čakajte prosím