Benefity pre zákazníkov Kytary.sk

Obrovské skladové zásoby hudobných nástrojov

Čo hudobník, to iný vkus a štýl. Aby sme mohli dlhodobo vychádzať v ústrety aj tým najnáročnejším hráčom, disponujeme obrovskými skladovými zásobami na slovenskom a českom trhu. Len vďaka tomu môžeme garantovať maximálny výber hudobných nástrojov všetkým hudobníkom naprieč rôznymi hudobnými štýlmi a žánrami. Pripravili sme pre vás tisíce hudobných nástrojov, aparatúr, príslušenstva a všetky ozvučovacie a osvetľovacie techniky s hodnotou niekoľkých miliónov eur. U nás si vyberú úplne všetci.

Tím odborníkov na zelenej linke

Keď sa budete potrebovať poradiť o výbere hudobného nástroja, aparatúry alebo sa porozprávať o možnostiach gitarových efektov, klávesov alebo čohokoľvek iného, neváhajte a zavolajte na našu zelenú linku s číslom 0800 700 029. Tu je vám k dispozícii tím odborníkov, ktorý nášmu kompletnému sortimentu naozaj rozumie.

Určite vás poteší aj to, že väčšina našich kolegov patrí medzi aktívnych muzikantov. Preto nikde nenájdete odhodlanejší tím, ktorý naozaj chápe potreby svojich zákazníkov.

Sme tu pre vás po-pi 10–19.

Bonusový program pre zákazníkov Kytary.sk

Zmyslom existencie bonusu je odmeniť verných zákazníkov Kytary.sk. Bonus funguje ako virtuálne peniaze, ktoré zákazník získa za každú objednávku vedenú na jeho meno a spárovanú s jeho zákazníckym účtom. Každý tovar disponuje rôznym počtom bonusov, ktoré pri kúpe zákazník získa. Tento počet nie je pevne daný a môže sa v priebehu času zmeniť. 1 získaný bonus = 1 €, o ktoré je možné akúkoľvek vašu ďalšiu objednávku zlacniť.

Viac informácií tu.

Kamenné predajne a centrálne odberné miesto

Navštívte naše predajne v Prahe a Brne, kde vás na ploche takmer 1 000 m² ochotne obslúži odborný personál. Váš nástroj si môžete vyzdvihnúť bez čakania aj priamo na našom centrálnom odbernom mieste vo veľkosklade v Prahe Modřanoch.

Rýchle platby, expedícia v ten istý deň a doprava zadarmo

S cieľom zabezpečiť vám maximálne pohodlie môžete u nás bezpečne platiť online platobnou kartou. Rovnako môžete využiť platobnú bránu PayPal, a tak zaplatiť priamo zo svojho internetového bankovníctva. Viac

Vďaka prepracovaným logistickým procesom zabezpečujeme rýchlu a presnú expedíciu v rámci Európskej únie. Všetky objednávky tovaru, ktorý máme na sklade v centrále, prijaté v pracovný deň do 14.00 hod., expedujeme ešte v ten istý deň a vo väčšine prípadov vám tovar privezieme už na druhý deň. Svoju zásielku navyše môžete sledovať online.

Doprava zadarmo už pri nákupe za 149,00 €

Už pri nákupe nad 149,00 € je doprava v rámci Slovenskej republiky úplne zadarmo. Viac

3-ročná záruka a 30 dní na vrátenie peňazí

Ide nám o vašu maximálnu spokojnosť, ako aj o to, aby sme vám mohli ponúknuť niečo extra. Preto sme sa rozhodli vložiť časť vlastných nákladov do predĺženia záruky. U nás sa tak môžete spoľahnúť na záručnú lehotu predĺženú na 3 roky.

Môže sa stať, že napriek veľmi starostlivému výberu nesplní nástroj vaše očakávania a túžby. Hudba si rozhodne vyžaduje dokonalý súlad muzikanta a jeho nástroja. Keďže chceme, aby ste boli s nástrojmi od nás absolútne spokojní, predĺžili sme lehotu na vrátenie peňazí z objednávok z nášho e-shopu na 30 dní.

Špecializovaný servis a poistenie nástrojov

Najlepšie rozumejú svojmu sortimentu tí, ktorí ho vedia kvalifikovane opraviť. Preto prevádzkujeme vo svojom centrálnom sklade ojedinelé servisné stredisko, kde sa o vaše hudobné nástroje, aparatúry i zvukovú techniku postará tím špičkových odborníkov. Obrovskou výhodou servisného centra je to, že jeho služby môžu využiť aj hudobníci, ktorí si svoju výbavu nekúpili v našom obchode. Viac

Vieme, že si svoj nástroj maximálne ceníte. Preto vám spolu s poisťovňou ERV ponúkame možnosť poistiť si hudobný nástroj, aparát či hudobnú alebo svetelnú techniku. Ak sa vám stane nečakané nešťastie, ako napríklad krádež alebo akékoľvek poškodenie, dostanete poukaz na nový tovar. Tento proces vybavíme bez zbytočného papierovania, aby ste mohli čo najskôr znovu hrať. Viac

18 rokov na trhu

Počas našej niekoľkoročnej existencie sme už stihli obslúžiť desaťtisíce hudobníkov. Veľmi si vážime, že 98 % zákazníkov bolo s našimi službami spokojných a že by nás bez váhania odporučilo svojim známym. Práve vďaka našim zákazníkom – spokojným hudobníkom – sme na trhu už 18. rok a rastieme, čo sa týka objemu kvality i ponúkaných služieb.

Hľadaná fráza

Kategória

Značky

Čakajte prosím