Doprava tovaru

Spôsob dodania Cena Zadarmo od
Uloženka Slovensko 2,00 € 49,00 €
Zásielkovňa 2,00 € 49,00 €
DPD 2,99 € 49,00 €
Slovenská pošta-Zmluvný balík 3,50 € 49,00 €
PPL Slovensko 3,50 € 49,00 €
GLS 4,50 € 49,00 €
TopTrans 49,00 € 49,00 €

Ceny sú uvedené vrátane DPH

Uloženka Slovensko

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne na pobočke spoločnosti Uloženka alebo DPD ParcelShop. Väčšina objednávok prijatých v pracovné dni do 17.00 hod. je doručená na zvolenú pobočku v nasledujúci pracovný deň (platí aj pre pobočku Bratislava, Chorvátska 1). Nemusíte sa viazať na konkrétny čas doručenia a zásielku si vyzdvihnete vtedy, keď sa vám to bude hodiť. Keď bude zásielka pripravená na odbernom mieste, hneď dostanete SMS. Štandardná doba uloženia zásielky na Uloženke je 7 dní od prvej výzvy na vyzdvihnutie (e-mail alebo SMS).Presný pohyb zásielky môžete sledovať online. Identifikačné číslo zásielky dostanete e-mailom. Väčšina objednávok prijatých v pracovné dni do 17.00 hod. je doručená na zvolenú pobočku v nasledujúci pracovný deň (platí aj pre pobočku Bratislava, Chorvátska 1).

Zásielkovňa

Vyzdvihnite si objednávku pohodlne na pobočke Zásielkovne. Väčšina objednávok prijatých v pracovných dňoch do 13 hodín je doručených na vami zvolenú pobočku za dva pracovné dni. Nemusíte sa viazať na čas doručenia. Akonáhle bude zásielka pripravená na odbernom mieste, obržíte SMS a email. Štandardná doba uloženia zásielky na pobočke je 7 dní.

DPD

Většina objednávek přijatých v pracovní dny do 15:30 hodin je předána přepravci k doručení v tentýž den. O termínu a čase doručení je koncový zákazník avizován jak sms, tak emailem. V případě neúspěšného prvního pokusu doručení zásilky je koncovému klientovi odesláno sms oznámení o nedoručení zásilky, kdy je možné, aby si adresát objednal nový termín doručení. Pro doručení zásilky má přepravce 3 pokusy. V případě dobírky je možné uhradit řidiči platební kartou.

Slovenská pošta-Zmluvný balík

Zásielky posielame prostredníctvom nášho partnera Slovenskej pošty na koncové adresy príjemcov na území Slovenskej republiky. Parametry zásielok a prepravné podmienky sa riadia Všeobecnými obchodnými podmienkami dopravcu Slovenská pošta.Doručenie zásielky na Slovensko trvá štandardne 3-4 pracovné dni.

PPL Slovensko

Smluvní dopravce PPL doručí zásilku na uvedenou adresu dodání. Doručení zásilky na Slovensko trvá dopravci standardně 2 pracovní dny. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, zboží zaplatíte v EUR. Cena je přepočítána dle kurzu ČSOB (devizy nákup) platnému ke dni svozu zásilky. Aktuální kurz naleznete na http://www.csob.cz. Aktuální stav zásilky můžete sledovat on-line na stránkách http://www.ppl.cz po zadání čísla balíku. Číslo balíku Vám bude zasláno e-mailem v den expedice zásilky.

GLS

Zmluvný dopravca GLS doručí zásielku na uvedenú adresu dodania. Doručenie zásielky trvá dopravcovi štandardne 2 pracovné dni. Ak ste zvolili platbu na dobierku, za tovar zaplatíte v EUR. Cena sa prepočíta podľa kurzu ČSOB (devízy, nákup) platnému ku dňu naloženia zásielky. Aktuálny kurz nájdete na stránke http://www.csob.cz. Aktuálny stav zásielky môžete sledovať online na stránkach https://gls-group.eu po zadaní čísla balíku. Číslo balíku vám bude zaslané e-mailom v deň expedovania zásielky.

TopTrans

Doručenie zabezpečuje dopravná spoločnosť TopTrans. Tento spôsob dopravy využívame v prípade, že zásielka prekročí váhový limit 50 kg a je zasielaná na slovenskú adresu. Dopravca doručuje každý pracovný deň medzi 8 a 18 hodinou. Doručenie zásielky trvá dopravcovi 2 pracovné dni. Dopravca využíva službu SMS notifikácie, kedy na Váš mobilný telefón pri vložení zásielky na rozvoz odošle SMS správu, obsahujúcu názov odesielateľa zásielky, kontakt na doručujúceho vodiča a prípadnú informáciu o dobierke.

Čakajte prosím