Voľné pracovné pozície

Momentálne je náš ansámbel kompletný. Hneď ako zistíme, že nám niekto chýba, bude toto prvé miesto, kde o tom budeme informovať.

Kto sme?

Kytary.sk patria medzi najväčších predajcov a distribútorov hudobných nástrojov, aparatúr a zvukovej techniky na Slovensku a v Českej republike. Spolu máme okolo sto zamestnancov. Chcete sa stať ďalším členom nášho obrovského orchestra, udávajúceho tempo na poli hudobných nástrojov?

Akých kolegov hľadáme?

Bláznov do hudby! Milujete hudbu a pri prechádzke našou predajňou máte chuť brnknúť si aj na tom, čo nemá struny? Ak máte okrem tejto krásnej „úchylky“ aj ďalšie kvality, ktoré možno využiť na konkrétnych miestach našej firmy, ste vážny adept na prácu u nás.
Predpokladáme, že každý z našich budúcich kolegov bude ten správny spoluhráč. V našej firme je to totiž ako v kapele. Na jednej strane treba načúvať spoločnému rytmu a tempu, na druhej strane je potrebné prejaviť vlastnú víziu, pohľad na vec, individualitu a kreatívnosť. Len tak môžeme ísť stále dopredu a vymýšľať nové hity.

Prečo pracovať v Kytary.sk?

Za svoj výkon a schopnosti získate adekvátne a férové finančné ohodnotenie. Nikto totiž nechce hrať len za „cesťák“. A rovnako, ako je príjemné mať pred koncertom k dispozícii čistú šatňu, je príjemné mať aj pekné a motivujúce pracovné prostredie. Presne také u nás nájdete. Okrem toho, väčšina zamestnancov Kytary.sk sú aktívni hudobníci, preto tu vládne vľúdna a inšpiratívna pracovná atmosféra.

Pokiaľ s nami chcete pracovať, budeme veľmi radi, keď nám pošlete životopis a motivačný list na adresu:

Čakajte prosím