Kytary.sk – partner všetkých hudobníkov

Je úplne jedno, či patríte medzi začínajúcich hudobníkov, alebo hráte v slávnej kapele. U nás majú dvere otvorené všetci tí, ktorí milujú hudbu a chcú vďaka nej zabávať seba, svojich priateľov či početné publikum.

Spolieha sa na nás množstvo známych kapiel, sólových umelcov i kultúrnych inštitúcií. Na našich hudobných nástrojoch hrajú kapely ako Horkýže slíže, Korben Dallas, Fuera Fondo alebo napríklad Peter Nagy, Pavol Habera, Dušan Černák a veľa ďalších.

Horkýže slíže

Táto skupina patrí medzi stálice slovenskej punkrockovej scény. Pochádza z Nitry, má na konte už 14 albumov a jej skladby ako Silný refrén, Malá Žužu alebo Mam v p… na lehátku môžete počuť na mnohých festivaloch, v koncertných sálach aj v rotácii známych rádií.

Peter Nagy

Peter sa pohybuje na hudobnej scéne už od roku 1984, keď so svojou kapelou Indigo vydal prvú platňu. Odvtedy stihol nahrať množstvo albumov a preslávil sa nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. Skladby ako Láska je tu s nami poznajú snáď úplne všetci.

Korben Dallas

Trio z Bratislavy s názvom Korben Dallas vzniklo v roku 2010. Do povedomia sa dostali svojim úspešným hitom Otec z roku 2013 a v roku 2015 získali ocenenie Krištáľové krídlo. Za pomerne krátky čas sa vypracovali na jednu z najžiadanejších slovenských koncertných kapiel. Korben Dallas sú Juraj Benetin, Lukáš Fila a Ozo Guttler. Skupinu môžete vídať na mnohých festivaloch vrátane známej Pohody.

Dušan Černák

Napriek tomu, že Dušan absolvoval v ZUŠ hru na klavíri, uberalo sa jeho hlavné hudobné smerovanie inou cestou. Tri roky študoval hru na bicích nástrojoch na Štátnom konzervatóriu v Bratislave a zmaturoval na konzervatóriu v Topoľčanoch. Vtedy začal inklinovať k experimentálnej elektronickej hudbe a džezu. Neskôr sa presunul do Prahy, kde v roku 2010 ukončil štúdium na Konzervatóriu Jaroslava Ježka. Pôsobí v niekoľkých hudobných telesách a patrí medzi skutočné talenty slovenskej bubeníckej scény.

Fuera Fondo

Skupina Fuera Fondo kombinuje reggae a ska s tvrdšími gitarovými štýlmi. Má za sebou spoločné koncerty s kapelami ako Polemic, Horkýžeslíže alebo Konflikt. Fuera Fondo sú doma v kluboch aj na pódiách letných festivalov. Príďte sa pozrieť na ich koncert a presvedčte sa.

David Kollar

David Kollar je jedinečný zjav na slovenskej hudobnej scéne. Je známy rozličnými aktivitami, ako gitarista, skladateľ filmovej hudby, producent, scenárista. Na svojom konte má hudbu k desiatkam filmov a dokumentov. Nahral niekoľko albumov a spolupracuje s takými zvučnými menami ako Pat Mastelloto z King Crimson, gitarista Eivind Aarset či bubeník Georgo Borlai. David Kollar si ide vlastnou cestou a bol zaradený medzi stovku najlepších moderných gitaristov súčasnosti.

Karol Komenda

Slovenský gitarista a spevák KAROL KOMENDA, sa v roku 2013 prihlásil do súťaže Česko-Slovenská SuperStar, s cieľom mediálne podporiť svoju kapelu. Síce je prioritne gitarista, dokázal osloviť porotu aj televíznych divákov natoľko, že ho poslali hlasovaním do finále. Potom, čo tento ročník SuperStar skončil, Karol opäť naviazal na predchádzajúcu koncertnú činnosť kapely, ktorá sa v súčasnej dobe volá „KAROL KOMENDA TRIO“.

LVGNC STUDIOS

LVGNC Studio je najväčšie nahrávacie štúdiu na Slovensku, v ktorom nahrávajú profesionálni umelci ako Jana Kirschner, Lavagance, Zuzana Smatanová, Korben Dallas, Hex, Vidiek a mnoho ďalších.

15 rokov na trhu

Počas svojej niekoľkoročnej existencie sme už stihli obslúžiť desaťtisíce muzikantov. Veľmi si vážime, že 98 % zákazníkov bolo s našimi službami spokojných a že by nás bez váhania odporučilo svojim známym. Práve vďaka našim zákazníkom – spokojným hudobníkom – sme na trhu už 15. rok a rastieme, čo sa týka objemu kvality i ponúkaných služieb.

Hľadaná fráza

Kategória

Značky

Čakajte prosím