Prinášame vám základné informácie k aktuálnej situácii v Kytary.sk. Informácie budeme priebežne aktualizovať.


Prevádzka e-shopu
Prevádzka je bez zmien, tovar expedujeme a doručujeme v bežných termínoch. Vzhľadom k vzniknutej situácii odporúčame platiť on-line kartou alebo on-line rýchlu platbu pomocou internetového bankovníctva.

Vrátenie tovaru
Dočasne sme predĺžili dobu na vrátenie tovaru na 90 dní s platnosťou od 14. 3. 2020. Z bezpečnostných dôvodov prijímame tovar na vrátenie len bezkontaktne (poštou, kuriérom atď.). Postupujte podľa navodu.

Prodavači na on-line chatu
Lepšie vám teraz poradíme. Posilnili sme zákaznícku linku 0800 700 029 a on-line chat. Vaši obľúbení predavači a ďalší odborníci sa presunuli k počítačom a telefónom, teraz vám poradia na diaľku ešte lepšie ako inokedy.

YouTube, podcasty a magazín
Máme pro vás tuny inspirace zdarma. Mrkněte na YT kanál Kytary.cz, který nedávno získal prestižní cenu YouTube Works a nenechte si ujít legendární Kumšt, On-Air, Basárny, Garrráž nebo se inspirujte v hudebních školách pro kytaristy, bubeníky, zdokonalte se ve hře na ukulele a makejte na sobě. Pro vás, co rádi posloucháte, tu máme podcasty magazínu Frontman nebo pořadu On-Air. Kdo během karantény přečte všechny články magazínu Frontman, bude pak neskutečně nabušený a získá uznání šéfredaktora Zdeňka.

Hudobné homeoffice
Veľa z nás teraz bude mať trochu viac času, tak ho poďme venovať cvičeniu, vzdelávaniu, skladaniu hudby, písaniu textov, domácemu nahrávaniu atď. Hudba je liek a pomáha udržiavať našu myseľ pokojnú a dobre naladenú. Tak nech vás ani nenapadne hrať len samé mólové akordy! 😉 Pripravili sme pre vás špeciálnu sekciu zameranú na domáce aktivity, viac v kategórii Hudba je radosť.

Nech vám to hrá! Vaše Kytary.sk

Čakajte prosím