Zildjian bubenícka výzva

Vyhrajte luxusný činel Zildjian 20“ K Ride a ďalšie ceny

Štartujeme výzvu pre všetkých bubeníkov. Víťaz si odnesie luxusný činel Zildjian 20“ K Ride v hodnote 400 €.. Druhá cena je činel Zildjian 16" S Medium Thin Crash a pre tretie miesto máme sadu 4 párov paličiek Zildjian.

Súťaž prebieha od 11.5. do 11.6.2016

Pozrite si video a čítajte nižšie, čo treba urobiť :-)Možno ste vo videu spoznali firemného hráča Zildjian Dalibora Mráza. Chcete si spolu s ďalšími bubeníkmi zasúťažiť o spomenuté ceny? Stiahnite si Daliborovu skladbu How To Say iba s klikom tu. Vymyslite vašu vlastnú rytmiku, nacvičte si ju, natočte sa ako skladbu hráte a nahrajte video na youtube. Nezabudnite do názvu a popisu videa napísať názov skladby "How To Say - Dalibor Mráz". Čistú skladbu bez kliku nájdete tu. Tú potom môžete primiešať k vášmu videu. Odkaz na vaše youtube video pošlite na a do predmetu napíšte Zildjian bubenícka výzva.

Víťaza 1., 2., a 3. miesta vyberie odborná porota v zložení Dalibor Mráz a bubeník Vašek Zima (Blue Effect). Ďalej sa na hodnotení budú podieľať aj produtový manažér bubeníckej sekcie v Kytary.sk a manažér distribúcie Zildjian pre Európu. Nejde o to zahrať skladbu rovnako ako Dalibor. Naopak sa bude hodnotiť vaša originálna interpretácia, technika a osobitosť.


Tak čo, prijímate Daliborovu výzvu? Poďte do toho! Ceny za to rozhodne stoja! Tešíme sa na vaše videá :-).


Zaslaním videa súhlasíte s podmienkami soutěže a s uverejnením vašeho videa na túto stránku a na facebook kytary.sk

Vaše súťažné videá:Čakajte prosím