Logo
8 Ohm

Celestion BN10-200 X 8 Ohm 200W

(2) Reproduktor / Kód tovaru: HN090660
CELESTION

Britská spoločnosť Celestion je jedným z najznámejších mien v oblasti výroby reproduktorov, bez ohľadu na to, či hovoríme o modeloch pre gitary, basgitary alebo audio zariadenia. Už viac ako 80 rokov patria jej výrobky k špičke v tejto oblasti. Nie nadarmo sa tieto reproduktory montujú do najvýznamnejších značiek.

História spoločnosti Celestion sa začala písať v roku 1924 na londýnskom predmestí Hampton Wick. Vtedy táto malá spoločnosť ešte nemala názov, ten prevzala od svojho prvého modelu reproduktora, ktorý bol vyrobený o rok neskôr. Spoločnosť Celestion Ltd. bola založená v roku 1927.

V roku 1929 sa výroba presunula za rieku Temžu do Kingstonu. Počas krízy a vojny sa spoločnosť Celestion dostala do ťažkých časov, z ktorých sa dostala v roku 1947 po odkúpení spoločnosťou Rola a presťahovaní do Thales Ditton. Odvtedy spoločnosť len rástla a budovala si čoraz silnejšie postavenie na svetovom trhu. V rokoch 1968 až 1975 sa výroba postupne začala presúvať do Ipswichu a v roku 1979 sa spoločnosť premenovala na Celestion International.

V roku 1992 spoločnosť Celestion kúpila spoločnosť Kinergetics Holdings, ktorá ju zlúčila so spoločnosťou KEF, čím vzniklo konzorcium GP Acoustics UK. Od roku 2006 už spoločnosť Celestion nevyrába hotové audio systémy a zameriava sa výlučne na výrobu reproduktorov pre gitary, basgitary alebo iné zariadenia.

CELESTION - ZELENÁ ETIKETA

Spoločnosť Celestion definuje rad reproduktorov Green Label slovami "hlboký, teplý hardrockový tón". Sú ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí netúžia po super čistom, extrémne artikulovanom zvuku, ale skôr hľadajú silnejšie basové frekvencie, bohatý, teplý zvuk a poriadny prítlak spojený s vysokým výkonom. Tieto reproduktory sú k dispozícii s feritovými aj neodymovými magnetmi.

Ohodnoťte popis tohto produktu
Na sklade
Expedujeme 22.7. Všetky možnosti doručenia
112,00 €
Cena vrátane DPH
Doprava ZADARMO
Vlastnosti
  • Výkon 200 W
  • Priemer 10 "
  • Impedancia 8 Ohm
  • Citlivosť 96 dB
  • Frekvenčný rozsah 45 Hz - 3,5 kHz
Rozmery a hmotnosť
  • Hmotnosť 1,5 kg
Krajina výroby
  • Krajina výroby Čína
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky