Milujeme hudbu a všetko okolo nej. História našej firmy sa píše od roku 2000 a v súčasnosti obsluhujeme zákazníkov takmer po celej Európe. Máme obrovské skladové zásoby a ponúkame maximálny výber hudobných nástrojov pre všetky štýly a žánre. Neustále zlepšujeme služby pre zákazníkov a ponúkame čím ďalej, tým viac kvalitných značiek z celého sveta. Medzi našimi zamestnancami nájdete samých milovníkov hudby, a to sa premieta do všetkého, čo robíme a ako to robíme.


NÁŠ PRÍBEH

2021

Kritický rok 2020 sme prečkali v zdraví. Vďaka usilovnej práci sme z krízy vyšli ako víťazi a podarilo sa nám aj v tomto ťažkom období trochu vyrásť. V čase, kedy väčšina firiem svojich zamestnancov prepúšťala, my sme priberali nové posily a na jar roku 2021 sa nám podarilo úspešne vstúpiť do Španielska, Holandska a Írska. V súčasnosti ponúkame svoje služby v trinástich európskych krajinách.20XX

Kytary majú 20. narodeniny! Skôr, než stihneme pomýšľať na oslavy, prichádza zatiaľ najväčšia výzva v podobe celosvetovej pandémie. Napriek všetkým obavám sa snažíme zachovať chladnú hlavu a robíme maximum pre to, aby sme sa novej situácii prispôsobili čo najrýchlejšie a zvládli ju čo možno najlepšie. A výsledok? Naši zákazníci oceňujú odštartovanie nových služieb, posilnenie zákazníckej podpory a bleskurýchlu transformáciu firmy a potvrdzujú to aj svojimi objednávkami. Dokonca v čase celosvetovej ekonomickej stagnácie musíme hľadať nových kolegov, ktorí nám pomáhajú zaplniť novovzniknuté pozície! Celá situácia nás paradoxne posilňuje a my netrpezlivo čakáme na deň, keď s našimi kolegami, zákazníkmi a kamarátmi hudobníkov budeme môcť riadne osláviť naše 20. narodeniny.

Budeme im totiž chcieť všetkým poďakovať za úžasnú podporu a záujem o hudbu aj v tých najťažších časoch.
2019

V centrálnom sklade máme cez 20 000 skladových položiek. Rozbiehame tiež vlastnú zákazkovú výrobu prepravných kufrov Razzor Custom Cases.
2018

V roku 2018 dokončujeme rozsiahlu rekonštrukciu našej základne. Darí sa nám vybudovať veľkú modernú predajňu s krásnou expozíciou hudobných nástrojov, kaviarňou a s bohatým zázemím vrátane skúšobní a ďalších služieb. Nová sekcia Boutique v pražskej predajni ponúka starostlivo vyberané vintage nástroje, ktoré majú svoj vlastný príbeh. Adaptáciou zadnej časti areálu rozširujeme skladové priestory o ďalších 1400 m2.
2015

Oslavujeme pätnásť rokov, štartujeme našu zahraničnú expanziu a nasadzujeme systém pre spätnú väzbu od zákazníka. Vďaka systematickému zberu dát dokážeme rýchlo odhaľovať naše slabšie miesta a ďalej sa zlepšovať.
2007

Technológie, v ktorých bol od začiatku programovaný e-shop a informačný systém, začína byť nevyhovujúce. Naberáme ďalších programátorov a začíname s kompletným prepisom kódu. Začíname používať nové logo, smajlíka s vlasmi vyčesanými nahor. To nám zostane až do súčasnosti.2006

>V roku 2006 sa otvára predajňa Dekanka, ktorá je vzdialená iba 200 metrov od pôvodnej predajne, ktorá mala rozlohu 85 m2 a nebolo možné ju zväčšiť. S novou predajňou získavame priestory o rozlohe 700 m2, ktoré nám budú stačiť na ďalšie dva roky.
2005

Tento rok je v znamení významného rozširovania tímu. Je jasné, že medziročné nárasty tržieb v stovkách percent nie je možné zvládať v štyrom ľuďom. Kým v januári 2005 sa na chode firmy podieľali 4 ľudia, v decembri má tím už 14 ľudí. Zaujímavý je tiež raketový nárast tržieb.2004

Zvyšuje sa počet zákazníkov, ktorí nakupujú cez internet, a predaje rýchlo rastú. Honzovi a Vláďovi je jasné, že Kytary majú budúcnosť a že je ten správny čas založiť spoločnosť AUDIO PARTNER s.r.o., pod ktorú spadajú všetky aktivity firmy.2002

Otvárame prvú kamennú predajňu. Nachádza sa na prízemí činžiaku, nemá výklad a predtým slúžila ako kočikáreň. Všetko sa musí zmestiť do rozlohy len 16 m2. V tú dobu tiež prichádza prvý zamestnanec, ktorý okrem predaja pomáha tiež s balením internetových objednávok.
2002

Na začiatku roka do projektu vstupuje Vladimír Myslík. Obohacuje ho o moderné technologické postupy a preberá zodpovednosť za vývoj e-shopu. Na rozdiel od vtedajších predajcov hudobných nástrojov obidvaja partneri vidia v internetových obchodoch veľkú budúcnosť. Okrem spolupráce medzi oboma partnermi vzniká aj priateľstvo, ktoré predurčí vybudovanie veľmi silného tímu. Ako aktívny hudobníci túžia po veľkej a nadčasovej predajni hudobných nástrojov, ktorú by si priali mať pre seba a svojich zákazníkov. Táto myšlienka ich bude sprevádzať na ich ceste a bude ovplyvňovať ich ďalšie rozhodovanie.2000

Basgitarista Jan Pils skladá základný kameň spoločnosti. Naprogramuje prvú verziu e-shopu a začínajú chodiť prvé objednávky. Zatiaľ posiela struny a ladičky zo svojho bytu. Neskôr ale vybuduje firmu, ktorá bude udávať smer na celom trhu s hudobnými nástrojmi.

Vaše Kytary.sk
Hľadaná fráza

Kategória

Značky

Čakajte prosím