BackgroundLink

16 rokov Kytary.cz a zrodenie Kytary.sk

Tento rok uplynie presne 16 rokov odvtedy, ako po prvýkrát nabehla stránka Kytary.cz. Historicky prvý zákazník vtedy urobil svoj prvý nákup. Dnes majú Kytary.cz tri kamenné predajne, rozsiahle logistické centrum a vybavujú objednávky od stoviek zákazníkov denne.

Nič z toho by nebolo možné, keby nebolo vás. Ďakujeme vám, že milujete hudbu rovnako ako my.

Príbeh Kytary.cz a Kytary.sk

A Kytary.cz cég története

2000

Basgitarista Jan Pils registruje doménu Kytary.cz a kladie základný kameň spoločnosti. Nástroje zatiaľ posiela zo svojho bytu. Neskôr však vybuduje firmu, ktorá bude udávať smer na celom trhu s hudobnými nástrojmi.

2002

O dva roky neskôr otvárame prvú predajňu v ulici Dačického v Prahe. Zmestili sme sa do rozlohy len 16 m2. V tom istom roku vstupuje do projektu Vladimír Myslík, ktorý ho obohacuje o moderné technologické postupy. Okrem spolupráce vzniká aj priateľstvo, ktoré predurčí vybudovanie veľmi silného tímu.

2004

Kytary.cz potvrdzujú svoje vedúce postavenie na trhu. Tým pak rozširuje Tomáš Novák, ktorý sa stále výrazne podieľa na hladkom priebehu celej spoločnosti.

2006

V roku 2006 sa otvára Děkanka –– kamenná predajňa v ulici Děkanská vinice v Prahe. Tá si medzi českými hudobníkmi vybuduje nezastupiteľné miesto.

2008

Prichádza zlomový okamih. Firma neustále rastie a teraz už musí vybudovať veľké logistické centrum. Takéto centrum vzniká v pražských Modřanoch.

2009

Z pôvodného logistického centra vzniká rozsiahly komplex, kam sa okrem nástrojov sťahujú aj všetky administratívne prevádzky firmy. Stovky metrov kancelárskych priestorov a tisíce metrov skladových priestorov svedčia o tom, že v Modřanoch vzniká niečo jedinečné.

2011

Otvára sa pobočka v Brne! Aj moravská metropola potrebuje rozsiahlu a modernú predajňu hudobných nástrojov. Kytary.cz tento dopyt rady uspokoja.

2012

V predchádzajúcom roku prekročil obrat firmy 200 miliónov korún. Kytary.cz už zastupujú desiatky známych značiek a udržiavajú si pozíciu lídra na trhu s hudobnými nástrojmi.

2013

Kytary.cz sa stávajú rešpektovanou firmou, čo potvrdzuje aj ocenenie Shop roka 2013.

2014

A túto cenu získajú aj za rok 2014 :-)V tomto roku sa tiež zásadne modernizuje predajňa v Modřanoch a vzniká nový koncept predaja hudobných nástrojov. Zákazníci si môžu vyberať a skúšať nástroje priamo z centrálneho skladu, čím sa možnosti výberu ešte rozšíria.

2015

Kytary.cz oslavujú pätnásť rokov a pri tej príležitosti rozširujú svoje pole pôsobnosti. Vedia totiž, že denne putuje množstvo ich objednávok na Slovensko. Navyše majú od množstva kvalitných slovenských kapiel kladné referencie. Preto sa rozhodnú, že budú slovenským hudobníkom ešte viac nablízku, a zakladajú Kytary.sk.

2016

V roku 2016 sa vytvára ďalšia jazyková mutácia e-shopu a "Kytary" novo fungujú aj na poľskom trhu s e-shopom Kytary.pl.

2017

Rok 2017 prináša dva nové zahraničné projekty. Spúšťa sa e-shop Kytary.hu pre Maďarsko a Kytary.ro pre Rumunsko.

A Kytary.cz cég története

 

Čakajte prosím