Logo
Všetko o nákupe

Prečo nakupovať u nás

Doprava zadarmo pri nákupe nad 99 €
Doprava zadarmo pri nákupe nad 99 €

Ak patríte k hudby chtivým zákazníkom, určite oceníte, že všetky objednávky v hodnote 99 € a viac doručíme zadarmo. Táto služba sa nevzťahuje na nadrozmerné objednávky.

Predĺžená záruka na 3 roky
Predĺžená záruka na 3 roky

Hudba kultivuje svet okolo nás, a preto sa nadštandardnými službami snažíme pomáhať hudobníkom v ich tvorbe. Okrem ďalších benefitov môžete počítať s predĺženou zárukou na 3 roky.

Možnosť vrátiť tovar do 30 dní
Možnosť vrátiť tovar do 30 dní

Môže sa stať, že napriek dôkladnému výberu nesplní nástroj vaše očakávania. Chceme, aby ste s nástrojmi od nás boli 100 % spokojní, preto vám umožňujeme tovar do 30 dní od nákupu vrátiť. Nezáleží na tom, či ste nakupovali na e-shope alebo v kamennej predajni. My vám do 14 dní od prijatia nepoškodeného tovaru vrátime peniaze.
Viac o vrátení tovaru

Pri vrátení tovaru uhrádzame dopravu
Pri vrátení tovaru uhrádzame dopravu

Naším cieľom je to, aby ste sa mohli maximálne sústrediť na seba a svoju hudbu. Ak sa rozhodnete kúpený tovar vrátiť alebo vymeniť, počas prvých 14 dní od kúpy zabezpečíme vyzdvihnutie na naše náklady. Jediné, čo je potrebné, je skontaktovať sa s nami prostredníctvom e-mailu reklamacia@kytary.sk. Túto službu je možné využiť 1-krát za 90 dní. V priebehu zvyšných 16 dní nám tovar môžete vrátiť na vlastné náklady.
Viac o vrátení tovaru

Nabízíme nejlepší cenu na trhu
Vždy najlepšia cena

Všetko sa snažíme ponúkať za najnižšiu cenu na trhu. Našli ste napriek tomu nižšiu cenu? Ozvite sa prostredníctvom formulára a my sa pokúsime našu cenu ešte znížiť. Ak nižšiu cenu objavíte až po nákupe u nás, ozvite sa nám do 30 dní na . Ak to bude možné, vykompenzujeme vám cenový rozdiel spätne formou zákazníckeho bonusu.

S každým nákupom získate bonus
S každým nákupom získate bonus

Každý nákup, ktorý uskutočníte na e-shope alebo v predajni Kytary.sk, vám okrem veľkej radosti prinesie aj zákaznícky bonus, ktorý si môžete sporiť na svojom zákazníckom účte. Akúkoľvek nasledujúcu objednávku môžete o tento bonus zlacniť. Viac o zákazníckom bonuse.

Možnosť vyskúšať si prístroje v skúšobniach v pražskej predajni
Možnosť vyskúšať si prístroje v skúšobniach v pražskej predajni

V našej modernej predajni v pražských Modřanoch zažijete novú éru hudobných nástrojov. Má päť plne vybavených skúšobní a nájdete v nej to najlepšie zo súčasnej produkcie. Každá sekcia hudobných nástrojov má svoj vlastný priestor, v ktorom sa budete cítiť ako v hudobnom raji. Čokoľvek z najväčšieho skladu v krajine bude pre vás pripravené na vyskúšanie do 10 minút. Túto európsku jedinečnosť vo výbere nástrojov zažijete len tu. Postarajú sa o vás naši odborní hudobníci, s ktorými si budete dobre rozumieť. Viac o našej predajni v Prahe.

Tím odborníkov na linke
Tím odborníkov na linke

Keď budete potrebovať radu pri výbere hudobného nástroja, aparatúry alebo sa budete potrebovať porozprávať o možnostiach gitarových efektov, klávesov alebo čohokoľvek iného, neváhajte a zatelefonujte na našu linku +421 220 924 324, po–pi 10–19 hod.

Špecializovaný servis a poistenie nástrojov
Špecializovaný servis a poistenie nástrojov

Najlepšie rozumejú svojmu sortimentu tí, ktorí ho vedia aj kvalifikovane opraviť. Preto v našom centrálnom sklade v pražských Modřanoch prevádzkujeme jedinečné servisné stredisko, kde sa o vaše hudobné nástroje, aparatúry a zvukovú techniku postará tím špičkových odborníkov. Viac o našom servise.

Vieme, že si svoj nástroj maximálne ceníte. Preto vám spolu s poisťovňou ERV ponúkame možnosť poistiť si hudobný nástroj, aparát alebo hudobnú či svetelnú techniku. Viac o poistení hudobných nástrojov.

100% česká spoločnosť na trhu už od roku 2000
100% česká spoločnosť na trhu už od roku 2000

Prevádzkovateľom obchodu Kytary.sk je rýdzo česká spoločnosť AUDIO PARTNER s.r.o. s českou vlastníckou štruktúrou. Využívame len domáci kapitál a zamestnávame viac ako 200 ľudí na území Českej republiky.

Rýchle platby a expedícia v ten istý deň
Rýchle platby a expedícia v ten istý deň

Pre svoje maximálne pohodlie u nás môžete bezpečne platiť online platobnou kartou. Rovnako môžete využiť platobnú bránu GoPay, a tak zaplatiť priamo zo svojho internetového bankovníctva. Viac o všetkých spôsoboch platby tu.

Vďaka prepracovaným logistickým procesom zaisťujeme rýchlu a presnú expedíciu v rámci Európskej únie. Všetky objednávky prijaté v pracovnom dni do 16:00 hod. na tovar, ktorý máme v sklade, expedujeme ešte v ten istý deň. Už pri nákupe nad 99,00 € je doprava v rámci Slovenska úplne zdarma. Viac o spôsoboch dodania.

Predajca s EÚ certifikátmi
Predajca s EÚ certifikátmi

Kytary.sk sú predajcom hudobných nástrojov s obrovskými skladovými zásobami a šíria radosť z hudby a hudobných nástrojov už od roku 2000. Za ten čas sa nám podarilo získať rad prestížnych ocenení a certifikátov – SAEC na Slovensku a opakovane Shop roku a APEK v Česku.

Kamenné obchody a centrálne zberné miesto
Kamenné obchody a centrálne zberné miesto

Môžete nás navštíviť v najmodernejšej predajni hudobných nástrojov v Prahe alebo v predajni Brno. Obrovský výber nástrojov v našich predajniach zaručuje, že vždy nájdete to, čo hľadáte. Naše predajne v Prahe a Brne sme vybavili zvukotesnými miestnosťami, kde si môžete nástroje a aparatúru v pokoji vyskúšať bez pocitu, že niekoho rušíte.

Obrovské skladové zásoby
Obrovské skladové zásoby

Čo hudobník, to iný vkus a štýl. Aby sme mohli dlhodobo vychádzať v ústrety aj tým najnáročnejším hráčom, disponujeme obrovskými skladovými zásobami. Vďaka tomu zaručujeme maximálny výber hudobných nástrojov pre všetky štýly a žánre. V centrálnom sklade aj našich predajniach v Prahe a Brne sme pre vás pripravili tisíce hudobných nástrojov.

Podobné frázy
Kategória
Značky