E-shop
funguje
Dopravcovia
doručujú
Vrátenie
do 90 dní
On-line chat
po-ne 9-21h

Doprava tovaru

Spôsob dodania Cena Zadarmo od
Zásielkovňa 2,00 € 99,00 €
SLOVAK PARCEL SERVICE 3,50 € 99,00 €
GLS 4,50 € 99,00 €
TopTrans 49,00 € 99,00 €

Ceny sú uvedené vrátane DPH

Zásielkovňa

Vyzdvihnite si objednávku pohodlne na pobočke Zásielkovne. Väčšina objednávok prijatých v pracovných dňoch do 13 hodín je doručených na vami zvolenú pobočku za dva pracovné dni. Nemusíte sa viazať na čas doručenia. Akonáhle bude zásielka pripravená na odbernom mieste, obržíte SMS a email. Štandardná doba uloženia zásielky na pobočke je 7 dní.

SLOVAK PARCEL SERVICE

Zmluvný dopravca PPL doručí zásielku na uvedenú dodaciu adresu. Doručenie zásielky na Slovensko trvá dopravcovi štandardne 2 pracovné dni. Pokial ste zvolili platbu dobierkou, tovar zaplatíte v eurách. Cena je prepočítaná podľa kurzu ČSOB (devíza nákup) platnému ku dňu zvozu zásielky. Aktuálny kurz nájdete na na http://www.csob.cz. Aktuálny stav zásielky môžete sledovať on-line na stránkach http://www.ppl.czpo zadaní čísla balíku. Číslo balíku Vám bude zaslané e-mailom v deň expedície zásielky.

GLS

Zmluvný dopravca GLS doručí zásielku na uvedenú adresu dodania. Doručenie zásielky trvá dopravcovi štandardne 2 pracovné dni. Ak ste zvolili platbu na dobierku, za tovar zaplatíte v EUR. Cena sa prepočíta podľa kurzu ČSOB (devízy, nákup) platnému ku dňu naloženia zásielky. Aktuálny kurz nájdete na stránke http://www.csob.cz. Aktuálny stav zásielky môžete sledovať online na stránkach https://gls-group.eu po zadaní čísla balíku. Číslo balíku vám bude zaslané e-mailom v deň expedovania zásielky.

TopTrans

Doručenie zabezpečuje dopravná spoločnosť TopTrans. Tento spôsob dopravy využívame v prípade, že zásielka prekročí váhový limit 50 kg a je zasielaná na slovenskú adresu. Dopravca doručuje každý pracovný deň medzi 8 a 18 hodinou. Doručenie zásielky trvá dopravcovi 2 pracovné dni. Dopravca využíva službu SMS notifikácie, kedy na Váš mobilný telefón pri vložení zásielky na rozvoz odošle SMS správu, obsahujúcu názov odesielateľa zásielky, kontakt na doručujúceho vodiča a prípadnú informáciu o dobierke.

Čakajte prosím