Kytary.sk BONUS

Bonusový program pre zákazníkov Kytary.sk

Získajte odmenu za každý váš nákup v podobe bonusu. Tento bonus potom môžete použiť ako zľavu na vaše ďalšie nákupy.

Ako to funguje

Bonus zbierate s každou objednávkou na vašom zákazníckom účte. Nazbieraný bonus môžete v budúcnosti kedykoľvek využiť a znížiť tak cenu vášho ďalšieho nákupu, pričom 1 bonus = 1 €, o ktoré môžete váš nákup zlacniť. Ak teda máte nazbieraných napríklad 10 € v bonusoch, môžete ich použiť a znížiť cenu objednávky o 10 €.

S pomocou bonusov môžete zaplatiť až do výšky 50 % z ceny objednávky.

Kedy dostanem bonus za objednávku?

Bonus získate ihneď po expedícií objednávky a jeho výšku uvidíte na potvrdzovacej stránke objednávky. Aktívny a použiteľný bude po uplynutí 30-dňovej lehoty na vrátenie tovaru. Výšku pripísaného bonusu uvidíte v e-maily s potvrdením objednávky.

Kde uvidím celkový stav svojho bonusového konta?

Stačí na e-shope vpravo hore kliknúť na „Prihlásenie“ a prihlásiť sa k vášmu zákazníckemu účtu. Potom sa na rovnakom mieste zobrazí vaše meno. Keď na neho kliknete, rozbalí sa vám ponuka, v ktorej uvidíte kolónku Môj bonus. Tu zistíte celkovú výšku vášho bonusu vrátane objednávok, za ktoré ste ich dostali.

Ako svoj bonus uplatním?

Na akú objednávku uplatníte váš nazbieraný bonus, je úplne na vás. Akonáhle sa takto rozhodnete, nezabudnite sa prihlásiť k vášmu zákazníckemu účtu. Až zahájite objednávací proces, uvidíte v prvom kroku košíku možnosť uplatniť zákaznícky bonus. Ihneď zistíte, aký bonus máte k dispozícii a sami si určíte, koľko ho použijete na zníženie ceny objednávky. Po kliknutí na „Zmeniť“ uvidíte už upravenú cenu vašej objednávky. Minimálne je možné uplatniť 1 bonus, maximálne potom 1000 bonusov v rámci jednej objednávky. S pomocou bonusu môžete zaplatiť maximálne 50 % z ceny objednávky.

Prečo bonus?

Zmyslom existencie bonusu je odmeniť verných zákazníkov Kytary.sk. Bonus funguje ako virtuálne peniaze, ktoré zákazník získa za každú objednávku vedenú na jeho meno a spárovanú s jeho zákazníckym účtom. Každý tovar disponuje rôznym počtom bonusov, ktoré pri kúpe zákazník získa. Tento počet nie je pevne daný a môže sa v priebehu času zmeniť. Nezáleží na tom, či zákazník zrealizuje objednávku v e-shope, na pobočke či po telefóne. Ak sa nejedná o e-shopovú objednávku, je na zákazníkovi, aby predavačovi nahlásil jeho zákaznícky účet, na ktorý mu bude bonus pripísaný.

1 získaný bonus = 1 €, o ktoré je možné akúkoľvek vašu ďalšiu objednávku zlacniť. Ak zákazník tovar vráti či stornuje objednávku, je mu získaný bonus odpočítaný. Aktuálny stav bonusového konta "Môj bonus" nájdete tak, že sa prihlásite k vášmu zákazníckemu účtu a rozbalíte menu kliknutím na vaše meno, ktoré po prihlásení na e-shope uvidíte vpravo hore. Kytary.sk si vyhradzujú právo pridať či odobrať bonus podľa svojho uváženia. Platnosť bonusu je 1 rok.

Použitý bonus nie je vratný

Pokiaľ zákazník bonus uplatní, nemá nárok na jeho vrátenie (napr. v prípade vrátenia tovaru atd.)

Hľadaná fráza

Kategória

Značky

Čakajte prosím