Spôsoby platby

V hotovosti alebo kartou

Ak sa rozhodnete vyzdvihnúť si tovar na niektorej z našich predajní, môžete na mieste zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Tento spôsob platby nie je na našich predajniach spoplatnený.

Na dobierku

Za tovar zaplatíte v hotovosti pri jeho prevzatí od dopravcu alebo na mieste sprostredkovaného osobného odberu. Vždy si pripravte potrebnú sumu, urýchlite tak odovzdanie zásielky. V prípade dopravy PPL je možné zaplatiť vodičovi platobnou kartou. Tento spôsob úhrady je spoplatnený sumou 1 €.

Rýchla on-line platba

Jednoducho, rýchlo a bezpečne zaplatíte kartou vďaka platobnému systému PayU. Vaša platba bude na náš účet pripísaná už o pár minút. Tento spôsob platby nie je spoplatnený.

Po odoslaní objednávky budete presmerovaní na stránky vybranej splátkovej spoločnosti, kde si splátky jednoducho dojednáte. Viac informácií nájdete na samostatnej stránke venovanej <a href="/StaticPage/Content/Installments">Splátkovému predaju</a>.

Po odeslání objednávky budete přesměrováni na stránky vybrané splátkové společnosti, kde si splátky jednoduše sjednáte. Více informací naleznete na samostatné stránce věnované Splátkovému prodeji.

Platba PayPal

Jednoducho, rýchlo a bezpečne zaplatíte vďaka platobnému systému PayPal. Vaša platba bude na náš účet pripísaná už o pár minút. Tento spôsob platby nie je spoplatnený.

Bankový prevod

Keď bude objednaný tovar pripravený, hneď vám pošleme e-mailom platobné údaje. Po prijatí platby na náš účet sa tovar expeduje alebo vás vyzveme na jeho odber. Obvykle to trvá 1 až 2 pracovné dni. Čísla účtu nájdete tu

© AUDIO PARTNER s.r.o.
Čakajte prosím