Vždy najlepšia cena. A to aj po nákupe

Všetko sa snažíme ponúkať za najnižšiu cenu na trhu. Našli ste napriek tomu nižšiu cenu? Ozvite sa prostredníctvom formulára (ten nájdete pri každom produkte pod cenovkou) a my sa pokúsime našu cenu ešte znížiť. Ak nižšiu cenu objavíte až po nákupe u nás, ozvite sa nám do 30 dní na . Ak to bude možné, vykompenzujeme vám cenový rozdiel spätne formou zákazníckeho bonusu.

V Kytary.sk máte vždy istotu výhodného nákupu. Viac info tu.

30 dní na vyskúšanie

Môže sa stať, že napriek dôkladnému výberu nesplní nástroj vaše očakávania. Chceme, aby ste s nástrojmi od nás boli 100 % spokojní, preto vám umožňujeme tovar do 30 dní od nákupu vrátiť. Nezáleží na tom, či ste nakupovali na e-shope alebo v kamennej predajni. My vám do 14 dní od prijatia nepoškodeného tovaru vrátime peniaze.

Máte tak istotu, že si v Kytary.sk vždy vyberiete nástroj svojho srdca. Viac info tu.

Pri vrátení tovaru uhrádzame dopravu

Naším cieľom je to, aby ste sa mohli maximálne sústrediť na seba a svoju hudbu. Ak sa rozhodnete kúpený tovar vrátiť alebo vymeniť, počas prvých 14 dní od kúpy zabezpečíme vyzdvihnutie na naše náklady. Jediné, čo je potrebné, je skontaktovať sa s nami prostredníctvom e-mailu . Túto službu je možné využiť 1-krát za 90 dní. V priebehu zvyšných 16 dní nám tovar môžete vrátiť na vlastné náklady.

Sústreďte sa na podstatné veci, ostatné urobíme za vás. Viac info tu.

S každým nákupom získate zľavu

Každý nákup, ktorý uskutočníte na e-shope alebo v predajni Kytary.sk, vám okrem veľkej radosti prinesie aj zákaznícky bonus, ktorý si môžete sporiť na svojom zákazníckom účte. Akúkoľvek nasledujúcu objednávku môžete o tento bonus zlacniť.

K nákupu na Kytary.sk získate vždy niečo navyše. Viac info o zákazníckom bonuse.

Predajca s EÚ certifikátmi

Kytary.sk sú predajcom hudobných nástrojov s obrovskými skladovými zásobami a šíria radosť z hudby a hudobných nástrojov už od roku 2000. Za ten čas sa nám podarilo získať rad prestížnych ocenení a certifikátov – SAEC na Slovensku a opakovane Shop roku a APEK v Česku.

U nás máte istotu bezpečného a spokojného nákupu.

Doprava zdarma a predĺžená záruka

Hudba kultivuje svet okolo nás, a preto sa nadštandardnými službami snažíme pomáhať hudobníkom v ich tvorbe. Okrem ďalších benefitov môžete počítať s predĺženou zárukou na 3 roky a s dopravou zdarma už pri objednávkach nad 99,00 €.

Spokojenost zákazníka je pro nás vždy na prvním místě.

Otvorené 7 dní v týždni (Praha)

Naša centrálna predajňa v pražských Modřanoch je pre vás otvorená 7 dní v týždni. Vysnívané nástroje si tak môžete vyskúšať kedykoľvek, keď sa vám zachce :-). Rovnako sa 7 dní v týždni dovoláte na našu zákaznícku linku. Presné otváracie hodiny predajne a prevádzkové hodiny zákazníckej linky nájdete tu.

U nás máte dvere otvorené každý deň! :-)

Obrovské skladové zásoby

Čo hudobník, to iný vkus a štýl. Aby sme mohli dlhodobo vychádzať v ústrety aj tým najnáročnejším hráčom, disponujeme obrovskými skladovými zásobami. Vďaka tomu zaručujeme maximálny výber hudobných nástrojov pre všetky štýly a žánre. V centrálnom sklade aj našich predajniach v Prahe a Brne sme pre vás pripravili tisíce hudobných nástrojov.

U nás si vyberie každý.

Tím odborníkov na zelenej linke

Keď budete potrebovať radu pri výbere hudobného nástroja, aparatúry alebo sa budete potrebovať porozprávať o možnostiach gitarových efektov, klávesov alebo čohokoľvek iného, neváhajte a zatelefonujte na našu zelenú linku 0800 700 029, ktorej prevádzkové hodiny nájdete tu. Pripravili sme pre vás aj online nákupného poradcu.

Zatelefonujte nám do „Gitár“ :-).

Kamenné predajne a centrálne odberné miesto

Navštíviť nás môžete v najmodernejšej predajni hudobných nástrojov v Prahe alebo brnenskej predajni. Obrovský výber nástrojov v predajniach zaručí, že vždy nájdete to, čo hľadáte. Predajne v Prahe a Brne sme vybavili odhlučnenými miestnosťami, kde si môžete pokojne vyskúšať nástroje aj aparáty bez toho, aby ste mali pocit, že niekoho rušíte.

Príďte si pre nástroj svojho života.

Rýchle platby, expedícia v ten istý deň a doprava zdarma

Pre svoje maximálne pohodlie u nás môžete bezpečne platiť online platobnou kartou. Rovnako môžete využiť platobnú bránu GoPay, a tak zaplatiť priamo zo svojho internetového bankovníctva. Viac o všetkých spôsoboch platby tu.

Vďaka prepracovaným logistickým procesom zaisťujeme rýchlu a presnú expedíciu v rámci Európskej únie. Všetky objednávky prijaté v pracovnom dni do 16:00 hod. na tovar, ktorý máme v sklade, expedujeme ešte v ten istý deň. Už pri nákupe nad 99,00 € je doprava v rámci Slovenska úplne zdarma. Viac o spôsoboch dodania tu.

Vašu objednávku pošleme ešte dnes.

Špecializovaný servis a poistenie nástrojov

Najlepšie rozumejú svojmu sortimentu tí, ktorí ho vedia aj kvalifikovane opraviť. Preto v našom centrálnom sklade v pražských Modřanoch prevádzkujeme jedinečné servisné stredisko, kde sa o vaše hudobné nástroje, aparatúry a zvukovú techniku postará tím špičkových odborníkov. Viac o našom servise.

Vieme, že si svoj nástroj maximálne ceníte. Preto vám spolu s poisťovňou ERV ponúkame možnosť poistiť si hudobný nástroj, aparát alebo hudobnú či svetelnú techniku. Viac o poistení hudobných nástrojov.

Rozumieme hodnote vášho nástroja.

100 % česká spoločnosť na trhu už od roku 2000

Prevádzkovateľom obchodu Kytary.sk je rýdzo česká spoločnosť AUDIO PARTNER s.r.o. s českou vlastníckou štruktúrou. Využívame len domáci kapitál a zamestnávame viac ako 200 ľudí na území Českej republiky.

Vieme, kde sme doma <3

Hľadaná fráza

Kategória

Značky

Čakajte prosím