Vždy najlepšia cena. A to aj po nákupe.

Všetko sa snažíme ponúkať za najnižšiu cenu na trhu. Našli ste aj tak nižšiu cenu? Ozvite sa prostredníctvom formulára (ten nájdete pri každom produkte pod cenovkou) a my sa pokúsime našu cenu ešte znížiť. Ak nižšiu cenu objavíte až po nákupe u nás, ozvite sa nám do 30 dní na . Ak je to možné, kompenzujeme vám rozdiel cien spätne formou zákazníckeho bonusu.
V Kytary.sk máte vždy istotu výhodného nákupu. Viac info tu.

30 dní na vyskúšanie.

Môže sa stať, že napriek starostlivému výberu nesplní nástroj vaše očakávania. Chceme, aby ste s nástrojmi od nás boli 100% spokojní, preto vám umožňujeme tovar do 30 dní od nákupu vrátiť. My vám do 14 dní od prijatia nepoškodeného tovaru vrátime vaše peniaze.
Máte tak istotu, že v Kytary.sk vždy vyberiete nástroj vášho srdca. Viac info tu.

Pri vrátení tovaru hradíme dopravu.

Naším cieľom je, aby ste sa mohli maximálne sústrediť na seba a svoju hudbu. Ak sa rozhodnete zakúpený tovar vrátiť alebo vymeniť, zaistíme vyzdvihnutie na naše náklady. Jediné, čo je potrebné, je kontaktovať naše reklamačné oddelenie na e-mailu . Túto službu je možné využiť 1 za 90 dní.
Sústreďte sa na podstatné veci, ostatné urobíme za vás. Viac info tu.

S každým nákupom získate zľavu.

Každý nákup, ktorý urobíte na e-shope Kytary.sk, vám okrem veľkej radosti prinesie aj zákaznícky bonus, ktorý môžete sporiť na vašom zákazníckom účte. Akúkoľvek budúcu objednávku môžete o tento bonus zlacniť.
K nákupu na Kytary.sk získate vždy niečo navyše. Viac info o zákazníckom bonuse.

Certifikovaný EÚ predajca.

Kytary.sk je predajca hudobných nástrojov s obrovskými skladovými zásobami a šíria radosť z hudby a hudobných nástrojov už od roku 2000. Za tú dobu sa nám podarilo získať rad prestížnych ocenení, certifikátov a ďalších dokumentov v někoľkých štátoch Európy.
U nás máte istotu bezpečného a spokojeného nákupu.

Doprava zdarma a predĺžená záruka.

Hudba kultivuje svet okolo nás, a preto sa nadštandardnými službami snažíme pomáhať hudobníkom v ich tvorbe. Okrem ďalších benefitov môžete počítať s predĺženou zárukou na 3 roky a dopravou zdarma už u objednávok nad 49 €.
Spokojnosť zákazníka je pre nás vždy na prvom mieste.

Ďalšie benefity pre našich zákazníkov nájdete tu.

Čakajte prosím