Logo
Kompletné systémy

Behringer PPA2000BT

Ozvučovací systém / Kód tovaru: HN218947
EUROPORT PPA2000BT je neuveriteľne rýchlo a jednoducho nastaviteľný prenosný PA systém, ktorý ponúka vynikajúcu kvalitu zvuku s výkonom 2000 W. Či už ho použijete na firemné podujatia, semináre alebo ako výkonný hudobník, budete mať k dispozícii množstvo možností pripojenia so vstupmi pre 4 mikrofóny s kvalitnými predzosilňovačmi a fantómovým napájaním, prehrávač mp3, bluetooth a 2 hudobné nástroje.

Tento výkonný malý zázrak obsahuje aj prémiové efekty s až 100 predvoľbami od KLARK TEKNIK - a vlastný systém detekcie spätnej väzby FBQ pre okamžitú spätnú väzbu a krištáľovo čistý zvuk. Využiť môžete aj sedempásmový ekvalizér. A čo je najlepšie, PPA2000BT je "wireless ready", čo znamená, že je pripravený na bezdrôtovú prevádzku s vysokokvalitnými digitálnymi mikrofónmi ULM. Jeho súčasťou je dokonca profesionálny mikrofón XM1800S vrátane všetkých káblov a príslušenstva, ktoré budete potrebovať - takže ste pripravení vyraziť a začať!

Obrovský zvuk z malého PA systému, okamžitá inštalácia

Systém PPA2000BT, vyzbrojený obrovským výstupným výkonom 2000 W a nainštalovaný v priebehu niekoľkých minút, okamžite zaplní daný priestor silným a čistým zvukom - a to všetko vo veľkosti príručného kufríka. Tento model je ideálny na všetko, čo potrebujete na ozvučenie, od tlačových konferencií až po športové podujatia. Vnútri robustného kufríka sa nachádza všetko, čo potrebujete: dva odnímateľné reproduktory; vysokokvalitný osemkanálový mix "wireless-ready" so sedempásmovým ekvalizérom; mikrofón BEHRINGER XM1800S s klipom a káblom XLR; a dva reproduktorové káble, takže ste pripravení ihneď začať.

Väčší výkon - menšia hmotnosť

Vďaka revolučnej technológii zosilňovača ponúkajú prenosné zvukové systémy EUROPORT oveľa lepší pomer výkonu a hmotnosti ako konkurenčné systémy. Získate všetok výkon, ktorý potrebujete, bez toho, aby ste so sebou ťahali zbytočne veľa ťažkého vybavenia - a bez toho, aby vás počas prenášania zaťažovala hmotnosť tradičných zosilňovačov. Vďaka vysoko účinnej konštrukcii zosilňovača v modeli PPA2000BT získate najčistejších a najvýraznejších 2000 W, aké ste kedy počuli.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Od 9. 8. 2024
739,00 €
Cena vrátane DPH
Funkcie
 • Bluetooth Áno
 • Prevádzka na batérie Nie
 • Hniezdo 35 mm
Vlastnosti
 • Výkon 2000 W
 • Basový reproduktor 10 "
 • Výškový reproduktor 1,35 "
 • Frekvenčný rozsah 55 Hz - 22 kHz
Vstupy a výstupy
 • Vstupy 4x XLR, 4x 6,3 mm TRS Jack, 6x 6,3 mm TS Jack, 2x RCA, 1x 3,5 mm TRS Jack
 • Výstupy 6,3 mm TRS Jack, 2x RCA
Rozmery a hmotnosť
 • Rozmery 660 x 354 x 883 mm
 • Hmotnosť 31 kg
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky