Logo
Mikrofónne

Bespeco TT100FM

(1) Mikrofónny kábel / Kód tovaru: HN111500
Bespeco Titanium je rad vysokokvalitných nástrojových a mikrofónových káblov. Zapôsobia nielen svojimi dokonalými zvukovými vlastnosťami, ale aj jedinečným a elegantným dizajnom. Medzi výhody káblov Titanium Tech patrí kompletné pozlátenie konektorov 24-karátovým zlatom, vystuženie vnútorných spojov živicou, priemer kábla 7 milimetrov, pevný a odolný plášť alebo účinné tienenie pokrývajúce 94 % vodiča.

Výsledkom je kábel, ktorý je mimoriadne odolný voči mechanickému poškodeniu, takže vydrží všetko, čo ho môže stretnúť. Okrem toho má vynikajúce zvukové vlastnosti - signál sa nestráca ani nemení, nedochádza k negatívnemu šumu a zachováva sa farba, charakter, sila a dynamika.

Bespeco Titanium je k dispozícii vo verziách s dĺžkou od pätnástich centimetrov do deviatich metrov. Ako konektory sa používajú priame a zalomené konektory a XLR, takže ich môžete použiť s akýmkoľvek nástrojom alebo mikrofónom a rovnako dobre poslúžia ako prepojka medzi efektmi v pedalboarde alebo kábel na behanie po koncertnom pódiu.

Ohodnoťte popis tohto produktu
Tento produkt je teraz nedostupný.
Vlastnosti
  • Typ Mikrofónny
  • Farba .Čierna
Vstupy a výstupy
  • Konektor 1 .XLR (F)
  • Konektor 2 .XLR (M)
Rozmery a hmotnosť
  • Dĺžka kábla 1 m
Krajina výroby
  • Krajina výroby Čína
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky