Doprava tovaru

Spôsob dodania Cena Zadarmo od Maximálny rozmer Maximálna hmotnosť kusu
Dodanie e-mailom Zadarmo --- --- ---
Zásielkovňa 2,00 € 149,00 € 700 mm 5,0 kg
SLOVAK PARCEL SERVICE 3,50 € 149,00 € 1 500 mm 30,0 kg
GLS 4,50 € 149,00 € 2 000 mm 31,0 kg
Gebrüder Weiss 49,00 € 149,00 € 3 000 mm 800,0 kg
TopTrans 69,00 € 149,00 € 3 500 mm 1 500,0 kg

Ceny sú uvedené vrátane DPH

Dodanie e-mailom

Dodanie e-mailom je automatický spôsob dopravy pri nákupe elektronických licencií alebo online darčekových šekov. Po zaplatení vybraného produktu dostanete e-mailom vami zvolený variant online darčekového šeku, prípadne aktivačný kľúč či iné údaje potrebné na aktiváciu svojho hudobného softvéru a pod. Ak chcete napríklad online darčekový šek kúpiť s ďalším tovarom, ktorý sa nedá poslať e-mailom, je nevyhnutné vytvoriť dve rozličné objednávky.

Zásielkovňa

Vyzdvihnite si objednávku pohodlne na pobočke Zásielkovne. Väčšina objednávok prijatých v pracovných dňoch do 13 hodín je doručených na vami zvolenú pobočku za dva pracovné dni. Nemusíte sa viazať na čas doručenia. Akonáhle bude zásielka pripravená na odbernom mieste, obržíte SMS a email. Štandardná doba uloženia zásielky na pobočke je 7 dní.

SLOVAK PARCEL SERVICE

Zmluvný dopravca PPL doručí zásielku na uvedenú dodaciu adresu. Doručenie zásielky na Slovensko trvá dopravcovi štandardne 2-4 pracovné dni. Pokial ste zvolili platbu dobierkou, tovar zaplatíte v eurách. Aktuálny stav zásielky môžete sledovať on-line na stránkach http://www.ppl.czpo zadaní čísla balíku. Číslo balíku Vám bude zaslané e-mailom v deň expedície zásielky.

GLS

Zmluvný dopravca GLS doručí zásielku na uvedenú adresu dodania. Doručenie zásielky trvá dopravcovi štandardne 2 pracovné dni. Ak ste zvolili platbu na dobierku, za tovar zaplatíte v EUR. Cena sa prepočíta podľa kurzu ČSOB (devízy, nákup) platnému ku dňu naloženia zásielky. Aktuálny kurz nájdete na stránke http://www.csob.cz. Aktuálny stav zásielky môžete sledovať online na stránkach https://gls-group.eu po zadaní čísla balíku. Číslo balíku vám bude zaslané e-mailom v deň expedovania zásielky.

Gebrüder Weiss

Doručenie zabezpečuje dopravná spoločnosť Gebrüder Weiss. Tento spôsob dopravy využívame v prípade, že zásielka prekročí váhový limit 40 kg a je zasielaná na slovenskú adresu.

TopTrans

Doručenie zabezpečuje dopravná spoločnosť TopTrans. Tento spôsob dopravy využívame v prípade, že zásielka prekročí váhový limit 40 kg a je zasielaná na slovenskú adresu. Dopravca doručuje každý pracovný deň medzi 8 a 18 hodinou. Doručenie zásielky trvá dopravcovi 2 pracovné dni. Dopravca využíva službu SMS notifikácie, kedy na Váš mobilný telefón pri vložení zásielky na rozvoz odošle SMS správu, obsahujúcu názov odesielateľa zásielky, kontakt na doručujúceho vodiča a prípadnú informáciu o dobierke.

Hľadaná fráza

Kategória

Značky

Čakajte prosím