Logo
Delay a echo

Dunlop Echoplex delay

Gitarový efekt / Kód tovaru: HN162643
Dunlop Echoplex Delay ponúka teplý organický zvuk páskového echa EP-3, známeho z mnohých nahrávok zo 60. rokov, v kompaktnom tele pedálového efektu. S niekoľkými ovládacími prvkami a úplne analógovou suchou signálovou cestou vám poskytne kus hudobnej histórie za zlomok toho, čo by stál originál.

Tri ovládacie prvky pedálu určujú dĺžku času medzi opakovaniami prehrávaného motívu (delay time 40 - 750 ms), počet opakovaní a výstupnú hlasitosť pedálu. Skrytou zbraňou je režim Age, ktorý simuluje sprievodné efekty postupného starnutia a starnutia páskového echa EP-3 tým, že "starne" stmavnutie tónu v opakovaniach a viac ich vykresľuje - tento efekt v režime Age ovládate nastavením potenciometra Volume.

Z ďalších funkcií treba spomenúť možnosť pripojenia prepínača Tap Tempo M199 (doba oneskorenia až 4 sekundy), nastavenie režimu mono/stereo interným prepínačom pedálu (v základnom nastavení mono) a sekundárne funkcie (nastavenie výstupného signálu len ako WET, možnosť zmeny true bypassu na trail bypass, t. j. nechanie delay efektu doznievať aj po vypnutí pedálu).

Pedál je zapojený ako true bypass, takže vo vypnutom stave neovplyvňuje priechodný signál. Napájanie zabezpečuje 9V batéria alebo 9V adaptér.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Na sklade
249,00 €
Cena vrátane DPH
Doprava ZADARMO
Funkcie
  • Ovládanie Sustain, Volume/Age Knob, Delay
  • True bypass Áno
Vlastnosti
  • Typ Delay
  • Napájanie 9V Adaptér, 9V Batérie
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono, 1x Expression
  • Výstupy 1x Mono
Príslušenstvo
  • Adaptér súčasťou Nie
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo


Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky