Každý deň až do Vianoc nová zľava. Klikni sem a je tvoja!
Logo
Hard a Heavy

ESP E-II Arrow BLK

Elektrická gitara / HN190553
Séria ESP E-II sú elektrické gitary vyrábané v továrňach v Japonsku, ktoré tvoria mostík medzi špičkovými modelmi ESP USA a cenovo dostupnejším radom LTD. Ide o nástroje vyrobené z kvalitných materiálov a komponentov, ktoré nielen skvele vyzerajú, ale aj výborne znejú.

Elektrická gitara E-II Arrow Flying V je od začiatku navrhnutá na produkciu modernej hardrockovej a metalovej hudby. Dva aktívne humbuckery EMG dodávajú zvuku nástroja potrebnú hutnosť, plnosť a agresivitu, ktorá si zachováva konkrétnosť aj pri najvyššom tlaku. Na nastavenie a prepínanie snímačov sa používa jeden potenciometer hlasitosti a pákový prepínač.

Telo gitary je vyrobené z jelše. Trojdielny javorový krk s profilom Thin U spája ebenový hmatník osadený dvadsiatimi štyrmi pražcami typu Extra Jumbo. Orientáciu na jeho povrchu uľahčujú perleťové polohovacie bloky. Medzi ďalšie použité kvalitné komponenty patrí originálne dvojotáčkové tremolo Floyd Rose, mechaniky Gotoh Locking a valčeky Schaller. Stabilitu ladenia pri použití tremolo páky zaručujú zámky na nultom pražci, ktoré sú rovnako ako telo nástroja a všetok hardvér v štýlovom čiernom vyhotovení.



Spoločnosť ESP vyrába elektrické gitary od roku 1984 a medzi jej spokojných zákazníkov patria Kirk Hammet, James Hettfield, Ronnie Wood a Max Cavalera.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Momentálne nedostupné
Funkce
  • Ovládanie 1x Volume 
  • Prepínač snímačov 3polohový 
Vlastnosti
  • Farba výrobcu Black 
  • Farba Čierna 
  • Povrchová úprava Lesk 
  • Typ Flying V 
  • Profil krku Thin U 
  • Menzúra 648 mm
  • Rádius 12 "
  • Počet pražcov 24 
  • Šírka nultého pražca 42 mm
  • Konfigurácia snímačov H-H 
  • Model snímačov 1x EMG 81 Humbucker, 1x EMG 85 Humbucker 
  • Kobylka Dvojzvratné tremolo 
  • Ladiace mechaniky Gotoh Locking 
  • Hardvér Čierny 
  • Struny Elixir Nanoweb Super Light (.009/.011/.016/.024/.032/.042) 
Materiál
  • Telo Jelša 
  • Top Neobsahuje 
  • Krk Javor 
  • Hmatník Eben 
Vstupy a výstupy
  • MIDI Nie 
  • USB Nie 
Příslušenství
  • Kufor Áno 
  • Puzdro Nie 
Země výroby
  • Krajina výroby Japonsko 
Informácie o výrobcovi Bezpečnostné upozornenia
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty








Odporúčané príslušenstvo
























Ostatné kategórie príslušenstva
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky