Logo
Zvukové karty Thunderbold

Focusrite Red 8Line

Zvuková karta Thunderbolt / Kód tovaru: HN256557
Focusrite Red 8line je moderné zvukové rozhranie s výškou 1U a rozhraní m Thunderbolt 3, ktoré ponúka celkovo 58 vstupných a 64 výstupných kanálov, 2 mikrofónne predzosilňovače Red Evolution, nezávislý výstupný monitoring, 8 symetrických linkových vstupov a 8 výstupov na svorkách Sub-D 25; 32 kanálov Dante I/O; 16 kanálov ADAT I/O (pri 48 kHz) a stereo vstup a výstup S/PDIF. K dispozícii je komplexné rozhranie Word Clock s koaxiálnymi konektormi BNC. Rovnako ako ostatné rozhrania Red je vybavený profesionálnou 24-bitovou/192 kHz A/D a D/A konverziou na nekompromisné nahrávanie a prehrávanie zvuku v majstrovskej kvalite. Prevodníky A/D 119 dB a D/A 121 dB boli odborne vybrané a kalibrované spoločnosťou Focusrite, aby poskytovali najlepšiu rovnováhu medzi kvalitou zvuku, dynamickým rozsahom a oneskorením konverzie.

Dva digitálne riadené mikrofónne predzosilňovače Red Evolution sú výsledkom desaťročí dokonalej pozornosti, ktorú spoločnosť Focusrite venuje detailom pri navrhovaní zvukového hardvéru. Každý predzosilňovač poskytuje až 63 dB ultračistého zosilnenia, individuálne fantómové napájanie, vysokofrekvenčný filter, nastavenie otočenia fázy a možnosť stereofónneho prepojenia oboch kanálov. Prepínateľný režim Air napodobňuje zvukový profil slávneho vstupného modulu ISA 110 od spoločnosti Focusrite a vdychuje život každému signálu, ktorého sa dotkne.

Focusrite Red Range je najlepšou voľbou pre profesionálov pracujúcich v Pro Tools | HD a ďalších DAW - na počítačoch Mac a Windows. Vďaka pripojeniu mini-DigiLink a Thunderbolt 3 môžete okamžite prepínať medzi Pro Tools | HD a inými DAW bez toho, aby ste museli prekonfigurovať nastavenia zvuku. Stačí zmeniť režim hostiteľa buď v softvéri RedNet Control, alebo prostredníctvom predného panela a zmeniť DAW v priebehu niekoľkých sekúnd. Táto možnosť rýchleho prepínania medzi produkčnými prostrediami znamená, že nikdy nestratíte chvíľu inšpirácie a nenecháte svojich klientov čakať.

Red 8Line je vybavený najnovšou implementáciou rozhrania Thunderbolt 3 s osvedčenými ovládačmi Thunderbolt od spoločnosti Focusrite pre mimoriadne nízku latenciu a solídny výkon. Táto rýchlosť poskytuje flexibilitu pri používaní zásuvných modulov DAW v reálnom čase, takže môžete využívať výpočtový výkon svojho DAW na monitorovanie a nahrávanie virtuálnych nástrojov. Vďaka dvom štandardným portom Thunderbolt 3 môžete tiež reťaziť zariadenia Thunderbolt, ako sú akcelerátory plug-inov tretích strán, pevné disky, procesorové jednotky a rozbočovače Thunderbolt. Okrem pripojenia Thunderbolt 3 a Pro Tools HD umožňuje Red 8Line vďaka zabudovanému pripojeniu Dante komunikovať s priemyselným štandardom Audio-over-IP od stoviek výrobcov. Dante umožňuje jednoduché rozšírenie systému, umožňuje nové pracovné postupy a objavuje rýchle rozšírenie systému pomocou rozhrania Focusrite RedNet alebo zariadení tretích strán od výrobcov ako Neve, Yamaha a DigiCo.

Red 8Line má zabudované výstupné ovládanie pre mono, stereo a viackanálové monitorovacie prostredia až do 7.1. Kompatibilita so stolným diaľkovým ovládačom Focusrite RedNet R1 umožňuje ešte väčšiu flexibilitu a prispôsobené prezentácie pre pohlcujúce monitorovacie prostredia vrátane Dolby Atmos®.

Medzi ďalšie funkcie Red 8Line patrí detailné zobrazovanie prostredníctvom troch LCD displejov pre veľmi presné meranie úrovne pre akýkoľvek vstupný alebo výstupný blok, ako aj výstupy hlavného monitora a slúchadiel. Dva slúchadlové výstupy prémiovej kvality sú dostatočne výkonné na to, aby poskytovali hlasný a čistý zvuk aj na slúchadlách s vysokou impedanciou. Dva nástrojové vstupy na prednom paneli zaručujú, že máte vždy okamžitý prístup k rýchlemu pripojeniu napríklad gitary alebo basgitary.

Na počítači oceníte RedNet Control 2 - softvérový mixážny pult s hardvérovo orientovaným pracovným postupom, ktorý je navrhnutý tak, aby umožňoval rýchle nastavenie jednoduchých a zložitých konfigurácií monitorovania a smerovania spolu s diaľkovým ovládaním predzosilňovačov Red Evolution. To umožňuje lepšiu integráciu so zariadeniami RedNet prostredníctvom Dante.

Red 8Line sa dodáva so softvérovým balíkom, ktorý prináša klasický zvuk Focusrite do vášho DAW. Brainworx bx_console Focusrite SC je plug-in pre Mac a PC, ktorý verne zachytáva zvuk, pocit a štýl pôvodnej štúdiovej konzoly Focusrite. Zásuvné moduly Red 2 a Red 3 (EQ a kompresor) sú AAX/AU/VST kompatibilné reprodukcie pôvodného a veľmi obľúbeného analógového hardvéru Red Range, na ktorý sa dodnes spolieha mnoho profesionálov. Súčasťou sú aj LANDR SW - masteringový nástroj založený na umelej inteligencii (dvojmesačné predplatné), Softube Marshall Silver Jubilee 2555 - modelovanie kultového zosilňovača, XLN Audio Addictive Keys Studio Grand Piano - virtuálny nástroj, XLN Audio Addictive Drums 2: Studio Rock - virtuálny nástroj, Antares Auto-Tune Access na ladenie vokálov, Relab LX480 Essentials - Reverb, Native Instruments MASSIVE (syntetizátor) a FAST Balancer.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Na sklade
2 929,00 €
Cena vrátane DPH
Doprava ZADARMO
Funkcie
 • ADAT Áno
 • Fantómové napájanie Áno
 • Montáž 19" Áno
Vlastnosti
 • Typ Thunderbolt
 • Počet kanálov 122
 • Vzorkovacia frekvencia 24 bit / 192 kHz
 • Kompatibilita Windows 10 -> / PC Thunderbolt 3 , MacOS / Thunderbolt 1/2, 3 adapter
Vstupy a výstupy
 • Vstupy 2 x XLR (mic), 2 x jack 6,3 mm (HiZ), Sub D25 (8 x line), 2 x RJ45 Dante, 2 x ADAT, 1 x S/PDIF, 2 x Word Clock BNC coax
 • Výstupy 2 x jack 6,3 mm TRS (monitor), 2 x jack 6,3 mm (headphones), Sub D25 (8 x line), 2 x RJ45 Dante, 2 x ADAT, 1 x S/PDIF, 2 x Word Clock BNC coax
 • Počet analógových vstupov 12
 • Počet analógových výstupov 10
 • Počet mikrofónnych vstupov 2
 • Počet vstupov 58
 • Počet výstupov 64
 • MIDI Nie
 • SPDIF Áno
 • Slúchadlový výstup Áno
Rozmery a hmotnosť
 • Rozmery 482 x 44 x 343 mm
 • Hmotnosť 4,84 kg
Príslušenstvo
 • Adaptér súčasťou Áno
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky