Logo
Diatonické harmoniky

Hohner Special 20 Country Tuning D-major

Fúkacia harmonika / Kód tovaru: HN148458
Rad Hohner Progressive obsahuje diatonické harmoniky v ladení Richter a Country, ktoré sa vyrábajú v Nemecku. Ich spracovanie (vzduchotesnosť), hrateľnosť a silný zvuk vám umožnia rozvíjať svoje schopnosti a prechádzať medzi hudobnými štýlmi - od expresívnych bluesových/rockových žánrov s technikou ohýbania tónov až po jazz, country a pop.

Konkrétne modely Special 20 s označením Country sú country ladené harmoniky, ktoré spopularizoval slávny country harmonikár Charlie McCoy. Okrem country sa dajú použiť aj v džeze alebo folku. Rovnako ako všetky modely Special 20 sa vyznačujú teplým, rezonujúcim zvukom a vynikajúcimi hernými vlastnosťami. Z tohto dôvodu si ich obľúbili aj mnohí profesionálni hudobníci. Harmoniky majú čierne telo vyrobené z odolného kompozitného materiálu ABS, kryty z nehrdzavejúcej ocele, dvadsať mosadzných hlavičiek a mosadzné plátky s hrúbkou 0,9 mm.

S harmonikou získate aj prístup k 30-dňovým online lekciám hry na harmoniku priamo od spoločnosti Hohner. Lekcia je v angličtine.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Na sklade
Expedujeme 22.7. Všetky možnosti doručenia
45,00 €
Cena vrátane DPH
Doprava ZADARMO nad 99,00 €
Vlastnosti
  • Ladenie Country D dur
  • Typ harmoniky Diatonická
  • Počet kanálikov 10
Materiál
  • Korpus Plast
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky