Logo
Signálové prepínače a obmedzovače

Joyo PXL-live

(1) Špeciálny nožný prepínač / Kód tovaru: HN192006
Prepínač efektov Joyo PXL-Live ponúka praktické riešenie pre váš efektový pedalboard. Navyše s viac ako atraktívnym pomerom cena/výkon.

Má osem efektových slučiek, do každej z nich môžete zapojiť jeden alebo viac pedálových efektov. Celkovo si môžete vybrať z tridsiatich dvoch presetov (rôznych kombinácií zapojenia efektových slučiek), ktoré sú umiestnené v ôsmich bankách. Prepínače Bank+ a Bank- slúžia na prepínanie medzi bankami, zatiaľ čo prepínače A, B, C a D slúžia na výber presetu danej banky.

Okrem toho verzia PXL-Live ponúka mnoho ďalších funkcií, ktoré potešia skúsených hráčov s vysokými nárokmi. Okrem jednoduchého osemkanálového módu s jednoduchým pripojením In a Loop2 Out ponúka aj duálny štvorkanálový mód s dvoma nezávislými slučkami a pripojeniami In/Loop1 Out a Loop2 In/Loop2 Out, kde sú napríklad efekty ako wah, ovedrive alebo boost umiestnené v prednej časti aparátu a efekty ako reverb alebo delay sú umiestnené v efektovej slučke zosilňovača/komba. Dva vstavané spúšťače umožňujú voľbu medzi prepínaním kanálov nástroja a prednastavenými efektmi. Rozhranie MIDI umožňuje ovládať všetky zariadenia vybavené rozhraním MIDI (efektové pedále, rackové moduly, klávesové nástroje alebo nástroje s portami MIDI). Mnohí určite ocenia aj vstup pre ladičku a prepínač Mute pre ladenie v úplnom tichu. Podržaním rovnakého prepínača spustíte proces editácie presetov a všetkých nastavení.

Prepínač pracuje v režime buffered bypass a je napájaný 9V adaptérom (center negative).
Ohodnoťte popis tohto produktu
Na sklade
146,00 €
Cena vrátane DPH
Doprava ZADARMO
Vlastnosti
  • Počet tlačidiel 7
  • Napájanie 9V Adaptér
Rozmery a hmotnosť
  • Rozmery 541 x 67 x 53 mm
  • Hmotnosť 1,68 kg
Príslušenstvo
  • Adaptér súčasťou Nie
Krajina výroby
  • Krajina výroby Čína
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo


Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky