Logo
Aktívne monitory

Kali Audio IN-5 White

(1) Aktívny štúdiový monitor / Kód tovaru: HN233158
Jeden z najvýkonnejších aktívnych štúdiových monitorov od inovátora Kali Audio IN-5 je jedným z najvýkonnejších monitorov na svete vo svojej cenovej kategórii, vhodný najmä na kritické počúvanie a mixovanie nových nahrávok. Ponúka veľmi široký frekvenčný rozsah a úplne autentický zvuk plný krištáľovo čistých výšok, vyvážených stredov, silných basov a takmer nulového skreslenia.

Presné ako švajčiarske hodiny

Jedným z najdôležitejších aspektov kvalitných štúdiových monitorov je presnosť, s akou prezentujú konkrétny zvukový materiál. IN-5 je vďaka svojej presnosti vhodný na kritické počúvanie, keď potrebujete detailne počuť každú frekvenciu nahrávky. Spoločnosť Kali Audio je veľmi transparentná a na svojich webových stránkach okrem podrobných parametrov ponúka aj presné hodnoty frekvenčného rozsahu, rozptylu a úrovne skreslenia namerané nezávislým testom spoločnosti Pro Sound Testing.

Garancia vysokého výkonu

Trojpásmový reproduktor IN-8 obsahuje 5" basový reproduktor, 4" stredový reproduktor a 1" výškový reproduktor, ktoré spolu s integrovaným zosilňovačom triedy D poskytujú výkon až 160 W. Zvukový signál si zachováva konkrétnosť a kvalitu pri nízkej aj vysokej hlasitosti. Výsledný signál má nízke skreslenie a vysoký frekvenčný rozsah, takže budete mať veľmi príjemný zážitok z počúvania a budete počuť aj tie najintímnejšie detaily.

Jednoduché nastavenie

Okrem flexibilnej konektivity v podobe vstupov RCA/Jack/XLR ponúka zadný ovládací panel vysoko sofistikovaný a zároveň jednoduchý systém nastavenia frekvenčného pásma pomocou desiatich prepínačov.

Jedinečná 3D technológia

Či už sa nachádzate v nahrávacom štúdiu so skvelými akustickými vlastnosťami, alebo v miestnosti s vysokými stropmi, kde je v ozvene ešte pol minúty počuť poslednú vyslovenú slabiku, Kali Audio si poradí s akýmkoľvek priestorom a vždy poskytne najvyššiu kvalitu zvukového signálu. Nízkošumový basový reproduktor rozvádza silné basy po celej miestnosti, takže môžete bez problémov počuť celý frekvenčný rozsah zvukového záznamu. IN-5 je vhodný na kritické počúvanie, mixovanie, ako aj na bežné počúvanie nahrávok, každý používateľ si určite nájde niečo, čo mu bude vyhovovať.

Kali Audio je inovatívna spoločnosť zo západného pobrežia Severnej Ameriky v Kalifornii, ktorá vytvára profesionálne štúdiové monitory pre nahrávacie a postprodukčné štúdiá. V súčasnosti sa spoločnosť zameriava aj na výrobu jedinečných bezdrôtových modulov Bluetooth, ktoré umožňujú pripojenie štúdiových monitorov k mobilnému zariadeniu alebo notebooku bez jediného kábla. Spoločnosť Kali Audio sa vyznačuje vysokou kvalitou, profesionálnym prístupom a cenovou dostupnosťou.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Ďalšie varianty produktu
Na objednávku
315,00 €
Cena vrátane DPH
Doprava ZADARMO
Vlastnosti
 • Výkon 160 W
 • Basový reproduktor 5 "
 • Stredový reproduktor 4 "
 • Výškový reproduktor 1 "
 • Frekvenčný rozsah 39 Hz - 25 kHz
 • Max. SPL 115 dB
 • Počet kusov 1
 • Farba .Čierna
Vstupy a výstupy
 • Vstupy XLR, Jack 6,3 mm TRS, RCA
Rozmery a hmotnosť
 • Rozmery 382 x 282 x 206 mm
 • Hmotnosť 8,43 kg
Krajina výroby
 • Krajina výroby Čína
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky