Logo
Powerbanky, napájanie, batérie

LAMAX 15000 mAh Fast Charge

(8) Powerbanka / Kód tovaru: HN207246
Už žiadne momenty bez šťavy
Powerbanka LAMAX vám kryje chrbát vždy, keď sa vaša elektronika vybije. Môže nabíjať až 3 zariadenia naraz - napríklad telefón, tablet a ďalšie. Náš reproduktor LAMAX MusiCan1 vás oživí 12-krát. Funguje dokonca aj s najnovšími gadgetmi, ktoré už prešli na port USB-C. Vďaka technológii FastCharge nabije váš iPhone na 50 % za pol hodiny - to je jednoducho nevyhnutnosť na vašu ďalšiu cestu.

Nestresujte sa kvôli slabej batérii
Takmer bez energie a bez elektrickej zásuvky? Nielen na túrach v horách je dobré mať záložný zdroj energie. Rýchlonabíjanie LAMAX s kapacitou 15 000 mAh môže vaše hračky zachrániť pred niekoľkonásobným vypnutím. Či už ide o telefón, inteligentné hodinky, reproduktor alebo čokoľvek iné. Vďaka nízkej hmotnosti a malým rozmerom ho môžete mať vždy pri sebe - na letisku, v autobuse alebo uprostred lesa. Odolné kovové telo vydrží aj tie najnáročnejšie podmienky.

Pripravené za niekoľko desiatok minút
Do konektora USB-C sa budete môcť trafiť káblom aj po náročnej noci. Je obojstranná, takže sa nemôžete pomýliť - navyše na ňu prechádza čoraz viac zariadení. Tým však výhody nekončia. Určite nechcete celý deň čakať pri zásuvke, kým sa vaša powerbanka nabije - s rýchlonabíjačkou LAMAX 15 000 mAh sa vám to tiež nestane. Či už nabíjate cez USB-C, alebo cez klasické microUSB, záložné napájanie bude pripravené už za niekoľko hodín.

Rýchle a bezpečné nabíjanie viacerých zariadení
Technológia rýchleho nabíjania urýchľuje prenos energie z powerbanky do kompatibilného zariadenia. Externé batérie LAMAX sú kompatibilné so všetkými štandardmi rýchleho nabíjania. Okrem QC3.0 medzi ne patria MCP od Huawei, AFC od Samsungu, Power Delivery, PE od MTK a ďalšie. Ostatnými zariadeniami bude pretekať prúd 2,4 A. Maximálnu bezpečnosť neustále kontrolujú riadiace čipy. Vďaka nim si môžete byť istí, že aj keď budete nabíjať až 3 zariadenia súčasne, nikdy nedôjde k prepätiu alebo prehriatiu.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Ďalšie varianty produktu
Na sklade
Expedujeme zajtra Všetky možnosti doručenia
32,00 €
Cena vrátane DPH
Doprava ZADARMO nad 99,00 €
Vlastnosti
  • Kapacita baterie 15000 mAh
Rozmery a hmotnosť
  • Rozmery 135 × 70 ×18 mm
  • Hmotnosť 0,33 kg
Krajina výroby
  • Krajina výroby Čína
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky