Logo
Celé sady

Larsen Larsen IL CANNONE set

Husľové struny / Kód tovaru: HN210891
Nové struny Il Cannone od spoločnosti Larsen boli pomenované podľa prezývky nástroja slávneho Paganiniho, ktorý vytvoril Giuseppe Guarneri. Ich zvuk je skutočne revolučný. Počas celého procesu vývoja sa spoločnosť Larsen vždy snaží vyrábať výnimočné struny, ale to by sa nezaobišlo bez testovania s praktickými hudobníkmi, vrátane Josefa Špačka. Spätná väzba od hudobníkov potvrdila, že hrateľnosť a cit na hmatníku sú vynikajúce a struny majú dobrú odozvu na slák.

Zvuková charakteristika: ušľachtilý a silný tón so štipľavým útokom. Zvukové spektrum je veľmi pestré s mnohými zložitými alikvótami. Farba je transparentná, zvuk je otvorený a brilantný. Reakcia na sláčik je tiež veľmi rýchla a ľahká, najmä v spicatte.

Sú navrhnuté tak, aby z každých huslí vždy vyniklo to najlepšie. Preto sú jednotlivé struny a sady Il Cannone dostupné v dvoch verziách. Variant Medium má miernejšie napätie s otvoreným, bohatým a silným zvukom, zatiaľ čo variant Soloist prináša ešte plnší tón a ešte väčší objem a konkrétnosť.

Struny Il Cannone E sú vyrobené z unikátnej uhlíkovej ocele, zatiaľ čo struny A, D a G sú postavené na novom syntetickom jadre z viacerých vlákien. Struna A je obalená precízne valcovaným plochým hliníkovým drôtom, zatiaľ čo struny D a G sú obalené čistým striebrom.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Na sklade
72,00 €
Cena vrátane DPH
Doprava ZADARMO nad 99,00 €
Vlastnosti
  • Vhodné pre Husle
  • Tvrdosť Medium
  • Veľkosť 4/4
  • Struny E, A, D, G
Materiál
  • Jadro Syntetické
  • Materiál Rôzne
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky