Logo
Veľkomembránové mikrofóny

Lewitt LCT 1040

(1) Lampový štúdiový mikrofón / Kód tovaru: HN237951
Tento špičkový mikrofónový systém od spoločnosti Lewitt vám dáva do rúk neuveriteľné zvukové možnosti, takže môžete doslova nájsť svoj vysnívaný zvuk v každej situácii. K dispozícii máte napríklad štyri nastaviteľné zvukové charakteristiky plne analógových lampových obvodov, krištáľovo čistý obvod FET, plynulo nastaviteľnú smerovú charakteristiku a mnoho ďalších funkcií, ktoré môžete pohodlne ovládať aj pomocou diaľkového ovládania.

Základom tohto lampového kondenzátorového mikrofónu je samozrejme špičková 1" kapsula potiahnutá odpareným zlatom. Dopĺňajú ich vysokokvalitné elektrónky E88CC a 6DJ8 od spoločnosti JJ Electronics, ktorých zvukovú charakteristiku možno meniť v štyroch plne analógových režimoch vytvorených v spolupráci s poprednými svetovými výrobcami a inžiniermi. Okrem čistého zvuku máte k dispozícii režim Warm, ktorý zaokrúhľuje vysoké frekvencie a dodáva zvuku teplo, režim Dark, ktorý je vhodný pre ostrejšie zdroje zvuku s výraznými vysokými frekvenciami, a režim Saturated, ktorý dodáva bohaté harmónie a jemnú kompresiu.

Ak potrebujete pridať zvuku presnosť, čistotu a údernosť, môžete do neho v ľubovoľnom pomere primiešať aj zvuk z obvodu FET. Takže sa môžete spoľahnúť na dosiahnutie skutočne vynikajúceho zvuku vo všetkých situáciách - či už nahrávate tie najjemnejšie vokály a nástroje, alebo metalový growl či skreslené rockové gitary. V prípade potreby môžete použiť dva nezávislé výstupy XLR s vysokokvalitnými konektormi Neutrik. Prvý výstup je určený pre oba typy obvodov, a preto ho možno ľubovoľne kombinovať, zatiaľ čo druhý výstup je určený výlučne pre obvod FET.

Mikrofón je tiež vybavený plynulým nastavením smerovej charakteristiky, ktoré umožňuje presne nastaviť ideálnu zvukovú charakteristiku pre danú situáciu. Okrem toho máte k dispozícii aj prepínač, ktorý slúži na definovanie prednej časti mikrofónu. Samozrejmosťou je už dolnopriepustný filter alebo tlmenie mimoriadne silných zdrojov zvuku. Všetky nastavenia potom môžete pohodlne ovládať napríklad zo zákulisia v štúdiu vďaka diaľkovému ovládaniu.

V balení nájdete aj kvalitný polstrovaný držiak s rýchloupínacím systémom a pohodlným nastavením sklonu, špeciálny magnetický pop filter a mimoriadne odolné puzdro, ktoré spoľahlivo chráni celý systém na cestách.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Na sklade
Expedujeme zajtra Všetky možnosti doručenia
3 095,00 €
Cena vrátane DPH
Doprava ZADARMO
Vlastnosti
  • Typ mikrofónu Lampový
  • Vhodné pre Univerzálne
  • Smerová charakteristika Cardioid, Omni, Figure 8, Supercardioid, Wide Cardioid
  • Frekvenčný rozsah 20 Hz - 20 kHz
  • Impedancia 83,8 Ohm
  • Počet kusov 1
Rozmery a hmotnosť
  • Hmotnosť 0,65 kg
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky