Logo
MIDI kontroléry

Novation Launchpad Pro MK3

(1) USB/MIDI kontrolér / Kód tovaru: HN210913
Tretia generácia Launchpadu Pro má nové prednastavené ovládacie prvky pre rýchlejšie mapovanie v softvéri a vylepšené 64 dotykové pady, ktoré sú teraz ešte citlivejšie a podsvietené RGB LED diódami pre lepšiu viditeľnosť, čo vám poskytne skvelú viditeľnosť najmä počas nočných živých vystúpení a štúdiových sessions. Zmenou prešiel aj zadný panel, kde teraz nájdete moderný a rýchly port USB-C.

Pad je plne kompatibilný so softvérom Ableton Live (je súčasťou balenia), stačí ho pripojiť pomocou USB kábla k počítaču/notebooku alebo inému MIDI zariadeniu a môžete začať vytvárať svoje nové nahrávky. Softvér ovládate prostredníctvom 16 dotykových podložiek, ktoré vám umožnia jednoduchú navigáciu v programe bez jediného pohybu myšou. Súčasťou balenia je softvér a USB kábel na pripojenie k vášmu zariadeniu.

Vylepšite svoje vystúpenia
Launchpad Pro je najpokročilejší a najjednoduchší sieťový kontrolér pre Ableton Live Lite. Bez problémov sa integruje a maximálne zjednodušuje ovládanie programu Ableton Live tým, že umožňuje ručné ovládanie klipov a skladieb v jednom zo štyroch režimov: Session, Note, Device a User. Nie je potrebné nič nastavovať; jednoducho zapojte Launchpad Pro a začnite hrať - všetko je pripravené.

Ovládajte všetko
Nech už používate akýkoľvek softvér, Launchpad Pro vám ho umožní ovládať rovnako ako externý hardvér. Zapojte ho priamo do programu Logic Pro a používajte ho ako klávesnicu, alebo ho zapojte MIDI do Bass Station II a hrajte riffy priamo na mriežke.

Okamžité prehrávanie klipov
Mriežka 8 x 8 RGB padov svieti vo farbách vašich klipov v Ableton Live, takže sa môžete plne sústrediť na ich spúšťanie a kombinovanie slučiek a nápadov.

Režim stupnice
Pady automaticky priraďujú noty k jednej z 32 stupníc a módov, takže nemusíte siahať dookola.

Vytvárajte dynamické beaty
Stojany na bicie sa automaticky rozprestierajú a rozsvecujú na mriežke, vďaka čomu je vytváranie expresívnych beatov a bicích partov na dynamicky citlivých padoch jednoduché.

Hrajte ako na nástroj
Na mriežke môžete jednoducho hrať noty, stupnice a akordy, pretože Launchpad Pro rozsvieti svoje pady v melodickom rozložení. Pri stláčaní padu budete mať spätnú väzbu z RGB LED diód; ak ste v režime Standalone, môžete mriežku používať na ovládanie softvérových alebo hardvérových nástrojov.

Mixujte bez straty sústredenia
Zobrazte si sekciu mixu napríklad uprostred vystúpenia, aby ste nevypadli z prúdu. Nepotrebujete žiadny externý mixážny modul; stlačte a podržte tlačidlo Mixer (ako Mute alebo Volume), vykonajte zmenu a potom tlačidlo opäť uvoľnite, aby ste sa vrátili do pôvodného zobrazenia.

Jednoduché ovládanie efektov
Počas hrania môžete priamo ovládať ľubovoľný efekt alebo nástroj Ableton a pridať reverb, opakovanie rytmu alebo filtre. Mriežka sa zmení na osem dynamicky reagujúcich vertikálnych signálov s LED spätnou väzbou pre jemné prechody efektov.

Tenký, ľahký a modulárny
Tento kontrolér bol stvorený na živé hranie. Vďaka jeho kompaktným rozmerom sa ľahko zmestí do batohu, no zároveň je odolný voči nástrahám života na cestách. Môžete ho napájať cez USB alebo použiť napájací zdroj (je súčasťou balenia) a naplno využiť mimoriadne jasné RGB LED pady pri klubovom osvetlení. Rovnako ako všetky produkty Launch ho môžete pripojiť k ostatným Launchpadom a zvyšku vašej štúdiovej alebo koncertnej zostavy.

Hneď tvorte hudbu
Nemusíte inštalovať žiadne ovládače: stačí nainštalovať hudobný softvér, pripojiť a môžete hneď začať hrať. S Launchpadom Pro získate Ableton Live Lite, jeden zo štyroch XLN Audio Addictive Keys, virtuálne nástroje Novation Bass Station a V Station + 4 GB slučiek Loopmasters.

Precvičujte si rytmus
Pomocou aplikácie Melodics môžete bezplatne zlepšovať svoje bubenícke zručnosti.

Začnite hneď teraz
Začnite s Launchpadom za pár sekúnd: Launchpad Arcade je priestor, kde sa môžete okamžite vrhnúť do tvorby hudby pomocou známeho používateľského rozhrania Launchpadu.

Neviazané jamovanie v aplikácii Logic Live Loops 10.6
Launchpad Pro tretej generácie je teraz kompatibilný aj s programom Logic Live Loops vo verzii 10.6, ktorý vám ponúka pohodlné ovládanie a jednoduché živé slučkovanie s týmto intuitívnym MIDI kontrolérom.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Ďalšie varianty produktu
Na sklade
Expedujeme 15.7. Všetky možnosti doručenia
289,00 €
Cena vrátane DPH
Doprava ZADARMO
Funkcie
  • Prevádzka na batérie Nie
Vlastnosti
  • Farba .Čierna
Vstupy a výstupy
  • Vstupy USB-C
  • Výstupy N/A
  • USB midi Áno
Príslušenstvo
  • Softvér Ableton Live Lite, XLN Audio Addictive Keys, Klevgrand R0Verb, Klevgrand DAW Cassette, AAS Session Bundle, Softube Time and Tone bundle
  • Adaptér súčasťou Áno
Krajina výroby
  • Krajina výroby Čína
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo


Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky