Logo
Pre klávesové nástroje

Razzor Cases NORD Stage 4 88 Case

Czech Quality Klávesový kufor / Kód tovaru: HN254372
Aj vy patríte do skupiny hudobníkov, ktorí si kúpili cenný nástroj, ale akosi nemali čas na poriadny obal? Počas dochádzania na koncerty zaháňate obavy z bŕzd, nárazov a poškodenia hudobného vybavenia rýchlym drinkom na prvej čerpacej stanici? Alebo sa snáď obávate stôp po odhodených plechovkách na zaprášenom kryte komba/zosilňovača/reproboxu, ktorý sa nachádza v skúšobni? Potom je najvyšší čas s tým niečo urobiť a upokojiť svoju myseľ.

Doprajte svojmu cennému a opatrovanému hudobnému vybaveniu patričný komfort.

Radi vám vyrobíme kufor presne podľa vašich požiadaviek, pre zistenie ceny vyskúšajte náš online konfigurátor Razzor Cases alebo nás kontaktujte na razzor@kytary.cz.

Značka RAZZOR CASES ponúka u nás v Českej republike ručne vyrábané letecké kufre za férovú cenu, ktoré poskytnú vašim zosilňovačom/boxom/klávesom a ďalšiemu hudobnému vybaveniu potrebné bezpečie. Každý kufor je vyrobený zo 7 mm brezovej preglejky a je vybavený dvomi robustnými rukoväťami, zámkami typu motýľ/motýľ, veľkými zaoblenými rohmi a 10 mm hrubým vnútorným polstrovaním. Viac informácií nájdete na stránke www.razzorcases.cz.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Na objednávku
313,00 €
Cena vrátane DPH
Doprava ZADARMO
Vlastnosti
  • Vhodné pre značku Nord
  • Farba .Čierna
Materiál
  • Materiál Preglejka
Rozmery a hmotnosť
  • Hmotnosť 13 kg
Krajina výroby
  • Krajina výroby Česká republika
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky