Logo
Prenosné stage piána

Roland FP-90X BK

Prenosné digitálne stage piano / Kód tovaru: HN225193
Ak hráte na klavíri, pravdepodobne chápete, že inšpirácia môže prísť odkiaľkoľvek - z miesta, kde hráte, od toho, s kým hráte, a samozrejme od publika, pre ktoré hráte. Ak chcete svoju hudbu priniesť ľuďom, digitálne piano Roland FP-90X vám pomôže dostať sa k nim. Je vybavené zvukovým procesorom a klaviatúrou vlajkovej lode značky Roland v elegantnej, modernej skrini, v ktorej sa nachádza aj viackanálový zvukový systém s dostatočným výkonom na hranie v intímnom prostredí. K dispozícii je aj starostlivo uvoľnená škála ďalších zvukov, ktorá zahŕňa elektrické klavíry, sláčikové nástroje, organy a syntetizátory, vďaka čomu možno FP-90X využiť na široké spektrum hudobných príležitostí. A vďaka podpore Bluetooth® audio/MIDI sa môžete bezdrôtovo pripojiť k aplikáciám Roland Piano Designer/Piano Every Day a ďalším hudobným aplikáciám vo vašom smartfóne alebo tablete. Flexibilný FP-90X, ktorý je k dispozícii v čiernej a bielej farbe, je pripravený nasledovať vás všade, kde máte v úmysle hrať.

Prvotriedny klavírny zvuk a citlivosť úderov v prenosnom dizajne
Prečo by prenosné piano malo robiť kompromisy v kvalite zvuku a citlivosti klaviatúry? S modelom FP-90X za to neplatíte, pretože obsahuje zvukový engine a špičkovú konštrukciu klaviatúry našich najlepších pián v štýlovom prenosnom tele. Modelovanie piana Roland SuperNATURAL jedinečným spôsobom zahŕňa kompletný proces vytvárania typického zvuku klavíra vrátane kombinácie hraných tónov, ich rezonancie a spôsobu, akým na seba vzájomne pôsobí množstvo zvukových prvkov klavíra. Výsledkom je bohatý, komplexný zvuk - doplnený o harmonické zložky - ktorý sa mení v závislosti od vášho štýlu hry. A potom je tu PHA-50, nový typ klaviatúry, ktorý spája drevo a lisovaný materiál a využíva výhody oboch. Nádherné drevené boky dodávajú každej klávese známu, tuhú hmotu, vďaka ktorej budete chcieť hneď hrať, zatiaľ čo odolný vnútorný rám vám dáva vedieť, že si FP-90X môžete užívať roky bez toho, aby ste sa museli obávať o ich životnosť.

Výkonné integrované reproduktory vhodné ako hlavný zvukový systém pre menšie podujatia
Zvukový systém v zariadení FP-90X znie skvele bez ohľadu na to, kde hráte. Diskrétny integrovaný dvojpásmový zvukový systém prináša bohatý, hutný zvuk do hlavných reproduktorov a trblietavé výšky do novo vyvinutých kopulovitých výškových reproduktorov, takže vaši poslucháči si budú môcť vychutnať široký dynamický rozsah a presnú reprodukciu každého akustického prvku. A vďaka praktickému 3-pásmovému ekvalizéru na prednom paneli môžete zvuk ľahko doladiť na mieru danej udalosti. Či už na malých podujatiach použijete len integrovaný PA, alebo na väčších podujatiach pripojíte externý PA, vždy budete mať z FP-90X dokonalý zvuk. Séria X je teraz vybavená mikrofónovým vstupom a režimom Auto Tempo alebo My Stage.

Všestranný výber zvukov profesionálnej kvality pre akýkoľvek štýl vystúpenia
Od digitálneho piana Roland očakávate veľký výber klavírnych zvukov a FP-90X ich skutočne ponúka. Čo sa však stane, keď hráte na podujatí a potrebujete niečo iné ako klasický zvuk klavíra? FP-90X vás zahrnie výberom profesionálnych elektrických pián, sláčikov, syntetizátorov a spolu so zvukom ponúka aj možnosti, ako hrať v rôznych štýloch. Svoje obľúbené zvuky si môžete uložiť - spolu s ďalšími užitočnými nastaveniami, ako sú vrstvy a rozdelenie - do 30 užívateľských pamätí s rýchlym vyvolaním. Vyhradené posuvníky Upper a Lower volume na paneli uľahčujú priebežné nastavenie vyváženia zvuku. Ak používate aj mikrofónový vstup a špeciálne vokálne efekty, ako sú kompresor, zdvojenie a reverb, pomôžu vám získať krásne vokály bez akéhokoľvek ďalšieho vybavenia. Celé vystúpenie môžete dokonca nahrať na USB kľúč vo formáte WAV alebo MP3 vhodnom na zdieľanie s ostatnými!

Pripojenie Bluetooth® obohatí spôsob, akým hráte a cvičíte
V súčasnosti ľudia často hrajú na klavíri na svoje obľúbené skladby uložené v smartfóne. Vďaka integrovanej podpore bezdrôtového pripojenia Bluetooth ide FP-90X o krok ďalej, pretože umožňuje streamovanie hudby cez výkonné interné reproduktory piana s oveľa hlbším dopadom na poslucháča. Stiahnutím bezplatnej aplikácie Roland Piano Partner 2 do tabletu môžete byť ešte kreatívnejší s prístupom k rytmickým sprievodom v žánroch ako pop, jazz a blues. Dokonca sleduje akordy, ktoré hráte, a to bezdrôtovo vďaka technológii Bluetooth.

Dostatočne flexibilný na hranie kdekoľvek chcete
Aj keď je FP-90X vybavený najnovšími technológiami a funkciami, ktoré šetria čas pre prepracovaných hudobníkov, jeho vonkajší vzhľad je prekvapivo jednoduchý a subtílny. Hoci ide o prenosné piano, FP-90X vyzerá skvele aj doma, najmä v spojení so stojanom KSC-90 a pedálom KPD-90, ktoré vytvárajú svieži, moderný vzhľad. Stojan KSC-90 je napriek jednoduchému, modernému dizajnu stabilný a odolný a trojpedálová jednotka KPD-90 podporuje technológiu Progressive Damper Action, ktorá sa vyznačuje hladkou odozvou na tradičné techniky hry.
Nie ste si istí, ako správne vybrať? Vyskúšajte nášho poradcu Ako vybrať digitálne stage piano.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Ďalšie varianty produktu
Na objednávku
1 891,00 €
Cena vrátane DPH
Funkcie
 • Ozvučenie Áno
 • Automatické sprievody Nie
Vlastnosti
 • Počet klávesov 88
 • Typ klaviatúry Kladivková
 • Klaviatúra PHA-50. Escapement
 • Povrch klaviatúry Syntetická slonovina
 • Výkon reproduktorov 60 W
 • Polyfónia 256
 • Počet zvukov 350
 • Farba .Čierna
Vstupy a výstupy
 • Vstupy Jack 3,5 mm TRS, Mic Jack 3,5 mm TRS, Pedal, Midi IN
 • Výstupy 2x Jack 6,3 mm TRS, 1x Headphone Jack 3,5 mm TRS, 1x Headphone Jack 6,3 mm TRS
 • USB to host Áno
 • USB to device Áno
 • USB midi Áno
Rozmery a hmotnosť
 • Šírka 1340 mm
 • Hĺbka 390 mm
 • Výška 136 mm
 • Hmotnosť 23,3 kg
Príslušenstvo
 • Adaptér súčasťou Áno
Krajina výroby
 • Krajina výroby Malajzia
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky