Logo
Gombíkové akordeóny

Roland FR 8XB BK

Digitálny akordeón, V-Accordion / Kód tovaru: HN138696
Definitívne spojenie technológie a tradície

S novým geniálnym modelom FR-8x s tlačidlami Roland zdokonalil synergiu medzi hrateľnosťou tradičného akordeónu a výkonom modernej digitálnej technológie. Najnovší vrchol triedy gombíkových V-akordeónov je nabitý funkciami a inováciami vyvinutými najlepšími svetovými hráčmi. Každému hráčovi na akordeón prináša nevídanú expresivitu a všestrannosť. Inovatívna technológia Dynamic Bellows Behavior ponúka realistickú odozvu akustického akordeónového mechu. Rozšírená zvuková súprava, štyri výkonné multiefekty, zabudovaný looper a mnoho ďalšieho predstavujú bezodnú truhlicu pokladov uľahčujúcu dynamický hudobný prejav. Model FR-8x, v ktorom sa bez problémov spája najmodernejšia technológia so známym tradičným prejavom akustického nástroja, prináša hráčom novú éru tvorivej slobody, nech sú kdekoľvek.

Vlajková loď spoločnosti V-Accordion, model s gombíkom, je vybavená množstvom vylepšení, ktoré akordeonisti požadujú

Novo vyvinutá technológia Dynamic Bellows Behavior napodobňuje odozvu skutočného akustického akordeónového mechu v každom registri

Jednoduché a pohodlné nabíjanie zabudovanej batérie prostredníctvom sieťového adaptéra

Novo vyvinutá klávesnica s tlačidlami má lepšiu odozvu, autentický vzhľad a tichú prevádzku

Veľký výber zvukov akordeónov z celého sveta, 180 orchestrálnych a bicích zvukov, ako aj prémiové zvuky virtuálnych organov Tone Wheel

Štyri výkonné multiefektové procesory (MFX) so špeciálnymi efektmi pre sekcie Akordeón, Orchester 1, Orchester 2 a Akordový orchester

Úplne nové používateľské rozhranie vrátane veľkého, ľahko čitateľného farebného displeja. Intuitívne usporiadanie panela a tri programovateľné prepínače prispôsobené na používanie na brade. Pomocou nich môžete ovládať celý rad funkcií bez použitia rúk.

1 400 užívateľských pamätí umožňuje hráčom uložiť si vlastné nastavenia pre každé vystúpenie.

Zabudovaný looper na okamžité vytváranie sprievodu pri živom hraní

Nahrávanie a prehrávanie zvuku prostredníctvom pamäte USB; port USB na pripojenie k počítaču

K dispozícii v červenej a čiernej farbe

Realistická odozva akustického nástroja vďaka technológii Dynamic Bellows Behavior

Technológia Dynamics Bellows Behavior, vyvinutá špeciálne pre typ tlačidla FR-8x, je prelomová pre digitálnych akordeonistov. V akustickom akordeóne sa zvuky vytvárajú vibrovaním trstín v dôsledku prúdenia vzduchu poháňaného mechom. Odpor mechov sa priebežne mení podľa toho, koľkými jazýčkami hráč aktivuje registre a koľko tónov hrá naraz. Technológia Dynamic Bellows Behavior na type piana FR-8x automaticky upravuje prenos vzduchu vo vnútri mechu v reálnom čase podľa zvoleného registra a počtu prehrávaných nôt, čím presne kopíruje známe a predvídateľné správanie mechu akustického akordeónu. Dynamické správanie mechov možno jednoducho vypnúť, ak hráč uprednostňuje správanie mechov predchádzajúcich modelov V-Accordion.

Vylepšené rozhranie s farebným displejom a intuitívnym usporiadaním panela

Model FR-8x s gombíkom má úplne prepracované používateľské rozhranie, ktoré je oveľa efektívnejšie a jednoduchšie na používanie ako predtým. Veľký zapustený farebný displej uľahčuje zobrazenie a úpravu rôznych parametrov. Nové usporiadanie panela potom ponúka rýchle intuitívne vykonávanie operácií pomocou vyhradených tlačidiel a gombíkov. Tri úplne nové programovateľné prepínače vám umožňujú ovládať rôzne funkcie bradou (napr. zmena registra, výber užívateľských programov a ďalšie) bez toho, aby ste museli dať ruky preč z klávesnice. K dispozícii je aj 1400 pamätí používateľských programov, čo je viac než dostatok priestoru na uloženie vlastných nastavení, ktoré sa dajú rýchlo vyvolať v akejkoľvek situácii jednoduchým dotykom prsta.

Prevádzka "všetko v jednom" a zabudované nabíjanie batérie

Kľukový typ FR-8x je úplne samostatný prístroj so zabudovaným nabíjaním batérií a vlastným stereofónnym zvukovým systémom. Nabíjanie batérie sa vykonáva jednoduchým pripojením dodaného sieťového adaptéra priamo k zariadeniu FR-8x, takže počas nabíjania môžete nerušene hrať. Ďalšou zmenou je premiestnenie všetkých konektorov na pravú stranu nástroja vrátane konektorov MIDI, USB a audio konektorov, do ktorých môžete zapojiť externý zosilňovač aj nahrávací systém.

Nový typ tlačidlovej klávesnice

Model FR-8x je vybavený úplne prepracovanou klávesnicou tlačidlového typu, ktorá obsahuje piestový mechanizmus zodpovedajúci akustickej tlačidlovej harmonike. Okrem toho sú gombíky vyrobené zo syntetickej perlete. Vďaka tomu vyzerajú a pôsobia profesionálne.

Rozšírená sada prémiových zvukov

Okrem kompletného výberu zvukov autentických svetových akordeónov ponúka gombíkový akordeón FR-8x viac ako 180 orchestrálnych a perkusívnych zvukov, ktoré umožňujú preniknúť do doteraz neprebádaných hudobných oblastí. V ponuke nájdete tradičné nástroje, ako sú sláčikové a dychové nástroje, elektrické a akustické gitary, zbory, kostolný organ, čembalo, etnické zvuky, syntetizátory a širokú škálu bicích súprav. Pomocou procesora Virtual Tone Wheel môžete hrať skvelé zvuky organu v sekciách Treble (horný manuál), Chord (dolný manuál) a Bass (pedál) s harmonickými ťahmi na prispôsobenie zvuku organa vhodnému hudobnému štýlu. Štyri interné pamäte (každá 8 MB) sa používajú na načítanie nových zvukov zo zvukových knižníc Roland.

Zóny, vrstvy a bubny

Tlačidlový akordeón FR-8x teraz poskytuje viac nastavení vrstvenia a zón pre režimy pravej ruky ako kedykoľvek predtým. Režimy Whole, Zone, High a Low ponúkajú možnosť súčasného prehrávania až štyroch rôznych zvukov vo vrstvách. Režimy ľavej klávesnice teraz obsahujú aj možnosť vrstvenia. Programovateľná funkcia Drum posúva hru na akordeóne na úplne novú úroveň. Umožňuje manuálne prehrávanie perkusívnych zvukov pomocou tlačidiel Bass a Chord.

Výkonné multi-efekty a zabudovaný Looper

Preskúmajte úplne nové zvukové textúry štyroch nezávislých multiefektových procesorov FR-8x so samostatným spracovaním v každej sekcii: Akordeón, Orchester 1, Orchester 2 a Akord orchestra. Každý procesor má 84 rôznych typov efektov, ktoré ponúkajú širokú škálu zvukových obohatení od jemných až po dramatické. Vďaka vstavanému looperu môžete priamo nahrávať a vrstviť svoju hru pomocou obrovského výberu rôznych zvukov z rozmanitého vybavenia FR-8x a vytvárať pôsobivé podkladové aranžmány priamo na mieste počas improvizácie.

Prehrávanie a nahrávanie skladieb cez USB a oveľa viac

Praktický prehrávač súborov MP3/WAV vám umožní pracovať s vopred nahratými hudobnými skladbami počas cvičenia a živého hrania so sprievodom vďaka voliteľnej pamäťovej karte USB. Stačí pripojiť pamäť USB do konektora na prednom paneli a potom už len vyberať a prehrávať skladby pomocou samostatných ľahko prístupných ovládacích prvkov. Stlačením tlačidla môžete tiež nahrať svoju hru na akordeón priamo na pamäť USB, čo je ideálne na archiváciu, kontrolu a výučbu. Vďaka hostiteľskému portu USB na bočnom paneli môžete FR-8x pripojiť k počítaču na ukladanie dát a používateľských zvukových súborov V-Accordion alebo jednoduchú inštaláciu priebežných aktualizácií softvéru.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Dostupné do 3 týždňov
5 779,00 €
Cena vrátane DPH
Doprava ZADARMO
Vlastnosti
  • Počet klávesov 92
  • Počet basov 120
  • Farba .Čierna
Rozmery a hmotnosť
  • Hmotnosť 11,9 kg
Príslušenstvo
  • Obsah balenia Adaptér + kábel, nabíjací batérie (bp-24-45), popruhy, knob, handrička na čistenie, manuál
Krajina výroby
  • Krajina výroby Taliansko
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky