Logo
Krídla

Roland GP-3

Digitálne piano / Kód tovaru: HN251231
Roland GP3 je nízkoprofilové piano s priestorovo úspornými rozmermi, elegantnými detailmi a špičkovými klavírnymi technológiami Roland.

Kompaktné a nekompromisné
GP-3 je najkompaktnejšie a cenovo najdostupnejšie piano z uznávanej série GP, ktoré prináša prvotriedny klavírny výkon v jedinečnom nízkoprofilovom dizajne, ktorý zaujme v každom interiéri. Moderné funkcie a výhody Roland sú zakomponované v celom modeli, od organického zvuku klavíra a citlivej klaviatúry s kladivkovou mechanikou až po zabudované nahrávanie, Bluetooth audio/MIDI pripojenie a hlbokú integráciu s aplikáciou Roland Piano App. Ak ste vždy túžili po klavíri, ale mysleli ste si, že na realizáciu tohto sna nemáte dostatok priestoru alebo peňazí, GP-3 vám tento sen splní.

Štandardné funkcie
- Kompaktné piano s nízkoprofilovou pôdorysnou plochou a malou hĺbkou (698 mm/27,5 palca) pre malé obytné priestory.
- Elegantná lesklá čierna povrchová úprava a precízne spracované detaily
- Kombinácia prémiových technológií Roland prináša kompletný klavírny zážitok
- Výnimočný zvuk a odozva klavíra vďaka pokročilému zvukovému procesoru Roland
- Autentický zvuk klavíra s klaviatúrou s 88 notami, kladivkovou mechanikou, eskapementom a materiálmi Ivory Feel
- Sustain, soft a sostenuto pedále s podporou techniky polovičného stlačenia
- Špeciálny systém stereo reproduktorov prináša pohlcujúci zvuk
- Pripojte svoj smartfón alebo tablet cez Bluetooth, hrajte spolu so svojimi obľúbenými skladbami a pracujte s hudobnými aplikáciami MIDI
- Ovládajte funkcie GP-3, objavujte lekcie a ďalšie funkcie pomocou sprievodnej aplikácie Roland Piano
- Metronóm, diktafón a dva konektory pre slúchadlá na každodenné cvičenie
- USB porty na pripojenie k počítačom a flash pamäťovým zariadeniam

Kompaktná elegancia pre moderný život
GP-3 je úžasný nástroj, ktorý spája tradičný klavírny luxus s elegantným dizajnom, aký je možný len v modernom digitálnom nástroji. S hĺbkou od čelnej strany k zadnej len 698 mm/27,5 palca sa ľahko zmestí tam, kam sa väčšie klavíry nezmestia. Výrazný čierny lesklý povrch, klasické krivky a jemné detaily pôsobia sofistikovane a elegantne, zatiaľ čo štíhle telo pôsobí impozantným dojmom, ktorý popiera jeho skromné rozmery.

Kompletný zážitok z hrania na klavíri
Vnútri elegantného zovňajšku GP-3 sa nachádza komplexný klavírny ekosystém, ktorý čerpá z desaťročí vývoja značky Roland. Každý prvok spolupracuje s ostatnými, aby poskytol kompletný klavírny zážitok, od zvukovej mechaniky, klaviatúry a pedálov až po samotný systém reproduktorov. Vďaka jednoduchému ovládaniu hlasitosti, možnosti pripojenia mobilných zariadení a ďalším digitálnym výhodám je GP-3 ideálny pre dnešný životný štýl.

Krásne na počúvanie aj na dotyk
Patentovaná technológia zvuku klavíra Roland autenticky reprodukuje živú odozvu a komplexné tónové farby skutočného akustického klavíra. To je podporené klaviatúrou s 88 notami, progresívnou kladivkovou mechanikou, eskapementom, materiálom Ivory Feel a dynamickými akceleračnými snímačmi, ktoré vám pod prstami poskytnú rovnaký pocit ako akustický nástroj koncertnej úrovne. Pedále Sustain, Soft a Sostenuto dopĺňajú veľkolepý zážitok s verne vyváženým pocitom a detekciou pre tradičné techniky polovičného stlačenia.

Podmanivý zvuk
GP-3 je vybavený integrovaným systémom stereo reproduktorov špeciálne vyladeným pre vynikajúcu kvalitu zvuku a maximálnu projekciu vďaka nízkoprofilovej konštrukcii skrine. Výkonné zosilnenie a pokročilé spracovanie zvuku prinášajú hráčom aj poslucháčom zážitok z klavíra, ktorý naplní celú miestnosť a pohltí ich. Celkovú farbu tónu môžete dokonca upraviť otvorením veka a jeho nastavením do rôznych polôh - rovnako ako pri akustickom klavíri.

Bezdrôtové pripojenie
Vďaka zabudovanému rozhraniu Bluetooth si môžete pôžitok z hry na klavír ľahko umocniť pomocou mobilných zariadení. Môžete streamovať skladby zo svojej hudobnej knižnice cez reproduktorový systém piana a hrať spolu s ním alebo si vytvoriť príjemné pozadie pri relaxácii či zábave Alebo môžete využiť Bluetooth MIDI s aplikáciami na tvorbu hudby a komponovať bezdrôtovo pomocou citlivej vyváženej klaviatúry GP-3. K dispozícii sú aj porty USB na pripojenie k počítačom a pamäťovým zariadeniam typu flash, ktoré poskytujú viac možností na objavovanie vašej kreativity a zdieľanie hudobných výkonov.

Aplikácia Roland Piano
Aplikácia Roland Piano App bez problémov rozširuje možnosti ovládania GP-3 na diaľku z vášho smartfónu alebo tabletu. Vyberte si zvuky, ovládajte metronóm a použite funkciu nahrávania, aby ste mohli vyhodnotiť svoj výkon a zistiť, v čom sa musíte zlepšiť. Prezerajte si knižnicu skladieb piana a vyvolávajte digitálne partitúry, aby ste sa ich mohli učiť vlastným tempom. A dodajte si motiváciu pomocou inšpiratívnych funkcií lekcií, ktoré podporujú pokrok, ako napríklad zápisník aktivít s cieľmi, kartové hry, rytmické cvičenia a program One Week Master, ktorý vám pomôže naučiť sa rôzne klavírne skladby.

Ďalšie výhody digitálnej technológie
Vďaka digitálnej technológii v srdci ponúka GP-3 oproti tradičnému akustickému klavíru množstvo výhod. Ovládanie hlasitosti je ľahko prístupné a môžete si kedykoľvek pripojiť slúchadlá a hrať bez toho, aby ste rušili ostatných. V režime Twin Piano môžete hrať spoločne s členom rodiny, priateľmi alebo učiteľom. Bez ladenia a pravidelnej údržby bude GP-3 znieť vždy tak dokonale ako v deň, keď ste si ho priniesli domov.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Na objednávku
3 430,00 €
Cena vrátane DPH
Funkcie
 • Automatické sprievody Nie
 • Výučbový systém Áno
 • Metronóm Áno
 • Bluetooth Áno
Vlastnosti
 • Počet klávesov 88
 • Typ klaviatúry Kladivková
 • Klaviatúra PHA-4
 • Povrch klaviatúry Syntetická slonovina
 • Výkon reproduktorov 11 W
 • Polyfónia 256
 • Počet zvukov 15
 • Farba .Čierna
Vstupy a výstupy
 • Vstupy USB, 1x Jack 6,3 mm
 • Výstupy 2x Headphone Jack 3,5 mm, USB
 • USB to host Áno
 • USB to device Áno
 • USB midi Áno
Rozmery a hmotnosť
 • Šírka 1394 mm
 • Hĺbka 698 mm
 • Výška 1214 mm
 • Hmotnosť 57,5 kg
Príslušenstvo
 • Adaptér súčasťou Áno
Krajina výroby
 • Krajina výroby Indonézia
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky