Logo
Bezdrôtové súpravy s viacerými vysielačmi

Samson Stage 412

(1) Vokálna bezdrôtová súprava / Kód tovaru: HN212997
Samson Serie Stage 412 je štvorkanálový bezdrôtový set so štyrmi dynamickými ručnými mikrofónmi. Táto súprava pracuje v pásme 173 MHz-198 MHz a vysielaciu frekvenciu možno nastaviť pomocou infračerveného lúča. Mikrofóny sú vybavené vysokokvalitnou mikrofónovou vložkou Q6, ktorá poskytuje veľmi čistý a verný prenos ľudského hlasu.

Samson Stage 412 ponúka 6 laditeľných frekvencií v pásme 173 MHz - 198 MHz pre každý kanál. Frekvenčné ladenie medzi vysielačom a prijímačom sa vykonáva prostredníctvom infračerveného lúča. Systém Stage 412 ponúka prenos signálu na vzdialenosť až 60 m. Vysielač je napájaný dvojicou batérií AA, ktoré zabezpečia až 10 hodín prevádzky.

Prijímač SR412 je umiestnený v elegantnom kovovom šasi, ktoré poskytuje maximálnu ochranu. Zvukový signál možno posielať z každého kanála samostatne prostredníctvom integrovaných štyroch linkových výstupov s konektormi jack. Prijímač je však vybavený aj trojicou vyvážených linkových výstupov s konektormi XLR, cez ktoré možno posielať zmiešaný signál z každého kanála. Prvý výstup posiela signál z kanála A/B, druhý z kanála C/D a tretí zo všetkých štyroch kanálov. Hlasitosť každého kanála možno nastaviť pomocou samostatného ovládača hlasitosti na prednom paneli.

Bezdrôtový set Samson Stage 412 poskytuje dokonalý bezdrôtový prenos v bezpečnom pásme VHF, ktoré nie je ovplyvnené prevádzkou mobilných operátorov a televíznym signálom.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Na sklade
253,00 €
Cena vrátane DPH
Doprava ZADARMO
Funkcie
  • Montáž 19" Nie
Vlastnosti
  • Počet kanálov 4
  • Frekvencia 173 MHz-198 MHz
  • Frekvenčný rozsah 80 Hz - 15 kHz
  • Systém VHF
  • Externá anténa Nie
Vstupy a výstupy
  • Výstupy 3x XLR, 4x Jack 6,3 mm TS
Krajina výroby
  • Krajina výroby Čína
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky