Logo
Vokálne procesory

tc-helicon Voicetone R1

(3) Vokální efektový procesor / Kód tovaru: HN114904
TC HELICON VOICETONE R1

Séria VoiceTone Single ponúka jednoduché stompboxy pre spevákov, z ktorých každý ponúka určité funkcie, ktoré môžete poznať zo zložitejších procesorov VoiceTone. Ich výhodou je, že si môžete vybrať naozaj len to, čo potrebujete, ľahšie sa používajú a hlavne sú cenovo dostupnejšie. Napriek tomu ponúkajú rovnakú kvalitu a technické vymoženosti ako procesory vyššej triedy.

Konkrétne model R1 slúži ako nástroj na prácu s dozvukom, a tým aj s priestorovosťou zvuku. Jeho procesor dokáže pracovať s 8 typmi reverbu, od najjemnejších až po veľmi silné. Samozrejme, všetko spracovanie signálu je v štúdiovej kvalite.

Rovnako ako ostatné VoiceTony má tento model vysokokvalitný tichý a tónovo čistý mikrofónový predzosilňovač, odolné kovové šasi, veľmi kvalitné AD/DA prevodníky a rovnakú elektroniku ako vlajková loď TC Helicon VoiceLive 2.

Pri pohľade na samotnú škatuľu je na jej hornej strane umiestnený prepínač, jeden prepínač a jeden potenciometer. Potenciometrom Dry/Wet sa volí pomer medzi čistým a skresleným signálom, zatiaľ čo otočným prepínačom sa volí medzi 8 typmi reverbu - v ponuke sú režimy Hall, Plate, Theater, Club, Room, Studio, Ambience a Arena.

Zaujímavé je, že ďalšie prvky sa nachádzajú na bočných stranách VoiceTone - na ľavej strane je ukrytý ovládač Gain mikrofónového predzosilňovača a prepínač, ktorý možno použiť na diaľkové stlmenie mikrofónu, ak používate model TC Helicon MP-75. Na hornej strane sa samozrejme nachádza mikrofónový vstup XLR, vyvážený výstup XLR a konektor USB, pomocou ktorého môžete efekt pripojiť k počítaču. Vďaka aplikácii VoiceSupport môžete aktualizovať efekt alebo nájsť mnoho tipov a trikov.

Technické údaje

- procesor vokálnych efektov

- reverb

- Ovládanie suché/vlhké

- 8 typov dozvukov

- Diaľkový vypínač pre mikrofón TC Helicon MP-75

- vysokokvalitný mikrofónový predzosilňovač a AD/DA prevodníky

- Konektor USB

- Napájanie: 12 V adaptér

- rozmery: 140 x 90 x 60 mm

- hmotnosť: 0,42 kg

Ohodnoťte popis tohto produktu
Na sklade
135,00 €
Cena vrátane DPH
Doprava ZADARMO
Tento produkt neobsahuje žiadne parametre.
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky