Logo
Bb trúbky

VanLaar Oiram light I Raw Brass

Trúbka / Kód tovaru: HN235648
Trúbky, krídlovky a kornety holandskej značky VanLaar patria k tomu najlepšiemu, čo možno na súčasnom trhu s dychovými nástrojmi nájsť. Ide o ručne vyrábané nástroje, ktoré spájajú tradičné remeselné spracovanie s najmodernejšími technológiami. Každý jednotlivý výrobok pred opustením dielní v Holandsku prechádza sériou testov, aby sa zabezpečilo, že spĺňa najvyššie normy kvality. Niet divu, že trúbky, kyvné rohy a kornety VanLaar patria medzi obľúbené nástroje hráčov popredných svetových orchestrov a sólistov svetových extratriedy (Arturo Sandoval, Ibrahim Maalouf, Enrico Rava a ďalší).

Modely Oiram navrhol renomovaný belgický architekt a vášnivý hráč na klavír Mario Garzaniti. Vďaka vyváženému rozloženiu hmotnosti je hranie na týchto nástrojoch skutočným potešením. Zároveň sú to všestranné dychové nástroje so širokou škálou tónových odtieňov od tmavších teplých až po jasné a priezračné, takže ich služby oceníte v dychovom orchestri, jazze a ďalších žánroch.

Model Oiram light I Raw Brass je najľahší nástroj v sérii. Základom jej zvuku je jednodielna, ručne kovaná mosadzná rezonančná doska. Trúbka je zdobená povrchovou úpravou Raw Brass.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Na sklade
Expedujeme zajtra Všetky možnosti doručenia
5 301,00 €
Cena vrátane DPH
Doprava ZADARMO
Vlastnosti
  • Typ dychového nástroja B trúbka
  • Ladenie Bb
  • Vŕtanie 11,7 mm
  • Ozvučník 122 mm
Materiál
  • Telo Mosadz
Krajina výroby
  • Krajina výroby Holandsko
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky