Logo
Prepojovacie

Soundsation WM-2RCA2RCA15

Spájací kábel / HN210646
Káble Wiremaster od talianskej značky Soundsation predstavujú profesionálne riešenie na spoľahlivé pripojenie vašich zariadení. Sú vybavené vodičmi z bezkyslíkatej medi, konektormi REAN/Yongsheng by Neutrik, silným tienením a odolnou konštrukciou, takže sú ideálne na štúdiové a koncertné použitie a zaručujú dokonalý prenos signálu bez akéhokoľvek rušenia.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Ďalšie varianty produktu
Na sklade
20,04 € s kódom SOUND05
21,10 €
Cena vrátane DPH
Doprava ZADARMO nad 99,00 €
Vlastnosti
  • Typ Spájací 
  • Farba Čierna 
Vstupy a výstupy
  • Konektor 1 2x RCA (M) 
  • Konektor 2 2x RCA (M) 
Rozměry a hmotnost
  • Dĺžka kábla 1,5 m
Země výroby
  • Krajina výroby Čína 
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
























Ostatné kategórie príslušenstva
4,5
1x 1x 0x 0x 0x
Pravidlá hodnotení a recenzií
Filtrovať
Recenzia (1)
8. 2. 2024
. Jan
Overený nákup
Strojovo preložené -

podľa môjho názoru najlepší "pomer cena/výkon" zo všetkých stage "performance keyboardov" na trhu. pre mňa lepšia voľba ako Nord Elektro, za menej peňazí.

  • extrémne nízka hmotnosť (pre kladivový pohon)
  • 3 zóny pre split - Nord Elektro a yamaha YC vedia len 2 - pre mňa zásadná vlastnosť
  • skvelé zvuky - klavíry a e.piana sú skvelé (najmä ak sa s nimi trochu pohráte a nastavíte ekvalizáciu atď. ja som si urobil vlastný zvuk klavíra - 3. vrstva klavírneho zvuku, vlastné nastavenie efektov a ekvalizácie a znie to "draho"). hammond je "prijateľný" (pre mňa horší ako Nord Elektro, lepší ako NUMA - ktorú mimochodom vďaka týmto klavírom predávam, chce niekto Numa organ? lacno! :), ostatné zvuky použiteľné (pady výborné, sláčiky výborné, lead - pár dobrých, dychy - dobré)
  • fyzický drawbars (aj keď malý) na hammond
  • jednoduché ovládanie
  • bluetooth a USB audio fungujú spoľahlivo - používam
  • možnosť prehrávania WAV súboru z USB - použil som raz, ale fungovalo to úplne spoľahlivo
  • je to plast. nepôsobí lacno, ale je to plast
  • niektoré parametre hammondu (kliknutie klávesy, únik) nie sú editovateľné
  • kladivková mechanika nie je špičková - je iná ako pri montáži 8, horšia (najmä opakované tóny sa hrajú trochu ťažšie). ale asi nutnosť kvôli hmotnosti.

podle me nejlepsi "pomer cena vykon" ze vsech stage "performance keyboardu" na trhu. pro me lepsi volba nez Nord Elektro, za min penez.

  • extremne nizka vaha (na to ze to je hammer mechanika)
  • 3 zony na split - Nord Elektro i yamaha YC umi jenom 2 - za me zasadni vlastnost
  • supr zvuky - piana a e.piana jsou super (zvlast kdyz si s nimi clovek trochu vyhraje a upravi ekvalizaci, atd. mam udelany vlastni piano zvuk - layer 3 piano zvuku, vlastni nastaveni efektu a ekvalizace a zni to "expensive"). hammond je "akceptovatelny" (za me horsi nez Nord Elektro, lepsi nez NUMA - ktery mimochodem diky temhle klavesam prodavam, nechce nekdo Numa organ? levne! :), ostatni zvuky pouzitelne (pady super, smycce super, leady - par slusnych, dechy - dobre)
  • fyzicke drawbary (ikdyz male) na hammond
  • jednoduche ovladani
  • bluetooth i USB audio funguji spolehlive - pouzivam
  • moznost poustet podklad WAV soubor z USB - pouzil jsem jednou, ale fungovalo naprosto spolehlive
  • je to plast. nepusobi vylozene lacine, ale je to plast
  • nektere hammond parametry (key click, leakage) nejdou editovat
  • hammer mechanika neni top - je to jine nez u montage 8, horsi (zvlast opakovane noty se hrajou trochu tezko). ale asi nutnost kvuli hmotnosti.
4 0
Máte otázku týkajúcu sa daného produktu?
Opýtajte sa v poradni a jeden z našich odborníkov vám čoskoro odpovie.
Podobné frázy
Kategória
Značky