Logo
Čelovky

Led Lenser H7R CORE

Čelová svítilna / Kód tovaru: HN228367
Nové čelové svietidlá Ledlenser série H ponúkajú rad špičkových svietidiel značky CORE na každodenné použitie.

Čelovka LEDLENSER H7R CORE je kompaktná dobíjacia baterka s intuitívnym ovládaním vhodná aj do tých najnáročnejších podmienok. Ponúka rýchle zaostrovanie svetelného kužeľa pomocou patentovanej technológie Advanced Focus System, ako aj plynulé stmievanie svetelného výkonu v rozsahu 15-350 lm pomocou otočného gombíka.

Hlava baterky sa nakláňa o 130°, aby poskytovala kvalitné osvetlenie presne podľa potrieb používateľa. Dá sa tiež celkom ľahko odňať a odpojiť od čelenky. Čelovku možno v priebehu niekoľkých sekúnd premeniť na praktickú ručnú baterku. Vďaka inovatívnej technológii FLEX SEALING TECHNOLOGY má baterka stupeň krytia IP67, takže je úplne prachotesná a odolná voči ponoreniu do vody na 30 minút do hĺbky jedného metra.

Baterka je vybavená prepravným zámkom, indikátorom stavu batérie, technológiou Flicker Free, ktorá zabraňuje blikaniu svetla, pamäťovou funkciou a technológiou záložného svetla, ktorá prepne baterku do úsporného režimu, keď je batéria vybitá na 25 %, aby mala čo najdlhšiu životnosť. Nový štandardizovaný konektor Ledlenser umožňuje pripevniť baterku k rôznemu príslušenstvu Ledlenser (držiaky, statívy) (nie sú súčasťou balenia).

Baterku možno nabíjať pomocou nabíjačky s odolným magnetickým konektorom. Batéria a nabíjací kábel sú súčasťou balenia. Výrobca poskytuje na tento model predĺženú sedemročnú záruku.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Tento produkt je teraz nedostupný.
Vlastnosti
  • Napájanie Adaptér
  • Světelný tok 1000 lm
Krajina výroby
  • Krajina výroby Čína
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky