Logo
Pre klávesové nástroje

Razzor Cases FUSION Nord Stage 4 85

Czech Quality Klávesový kufor / Kód tovaru: HN266663
Aj vy patríte do skupiny hudobníkov, ktorí si kúpili cenný nástroj, ale akosi nemali čas na poriadny obal? Počas dochádzania na koncerty zaháňate obavy z bŕzd, nárazov a poškodenia hudobného vybavenia rýchlym drinkom na prvej čerpacej stanici? Alebo sa snáď obávate stôp po odhodených plechovkách na zaprášenom kryte komba/zosilňovača/reproboxu, ktorý sa nachádza v skúšobni? Potom je najvyšší čas s tým niečo urobiť a upokojiť svoju myseľ.

Doprajte svojmu cennému a opatrovanému hudobnému vybaveniu patričný komfort.

Kazety FUSION od českej značky RAZZOR CASES odpovedajú aj na otázku, ako výrazne znížiť hmotnosť kazety a zároveň neznížiť jej odolnosť. Tieto moderné kazety ponúkajú až o 30 - 40 % nižšiu hmotnosť ako štandardné letecké kazety (v závislosti od použitého hardvéru) pri zachovaní rovnakej odolnosti. Použitá technológia už bola otestovaná na vysoko namáhaných prípadoch v reálnej prevádzke. A ako bonus si môžete vybrať zo štyroch rôznych farieb - červenej, modrej, čiernej a sivej.

Na požiadanie vám radi vyrobíme puzdro presne podľa vašich požiadaviek, pre zistenie ceny vyskúšajte náš online konfigurátor puzdier Razzor alebo nás kontaktujte na razzor@kytary.cz.

Značka RAZZOR CASES ponúka ručne vyrábané letecké kufre tu v Českej republike za férovú cenu, ktoré poskytnú vašim zosilňovačom/boxom/klávesom a ďalšiemu hudobnému vybaveniu potrebnú bezpečnosť. Viac informácií nájdete na www.razzorcases.cz.
Ohodnoťte popis tohto produktu
Na objednávku
348,00 €
Cena vrátane DPH
Doprava ZADARMO
Vlastnosti
  • Vhodné pre značku Nord
  • Farba .Čierna
Materiál
  • Materiál Polypropylén
Krajina výroby
  • Krajina výroby Česká republika
Mám pripomienku k popisu/parametrom produktu
Podobné produkty
Odporúčané príslušenstvo
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Chvíľku strpenia, načítavame pre vás dáta...
Podobné frázy
Kategória
Značky